رویداد‌هاسازمان‌ها

المپیاد ملی خدمات به مرحله فینال رسید

امتیاز دهی

مرحله نهایی المپیاد ملی مهارت‌های خدمات برگزار شد. این المپیاد که سالانه در سطح کشور اجرا می‌شود امسال نیز با استقبال بی‌نظیر داوطلبان از سراسر ایران بعد از چند مرحله به ایستگاه آخر خود رسیده است. شرکت ال‌جی و گلدیران در راستای مسئولیت اجتماعی خود، و با هدف ارتقا سطح مهارت‌ها،  دانش فنی و رفتاری تکنسین‌ها و شناسایی استعدادهای برتر و حمایت از آنها، اقدام به برگزاری المپیاد ملی مهارت‌های خدمات نموده است. لازم به ذکر است شرکت ال‌جی ایران اولین شرکتی است که المپیاد مهارت‌های خدماتی را در ایران و در سطح ملی برگزار می‌کند. این المپیاد برای پنجمین سال متوالی در ۳ گروه و از طریق آزمون‌های غیر حضوری (آنلاین)، حضوری (کتبی) و عملی انجام می‌شود.

آقای دی اس آن، مدیرعامل ال‌جی ضمن تبریک به برندگان در مورد این المپیاد گفت:” شرکت‌های ال‌جی و گلدیران همیشه اهمیت ویژه‌ای برای ارتقا سطح کیفی خدمات پس از فروش قائل شده‌اند و سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای در جهت افزایش رضایت‌مندی مشتریان انجام داده‌اند. قسمتی از مسئولیت‌های اجتماعی ال‌جی، برگزاری این المپیاد برای پنجمین سال متوالی است که در 2 سال اخیر، امکان شرکت و رقابت برای تمامی تکنسین‌های شاغل در این حوزه در سراسر ایران فراهم‌شده است.” هدف از این مراسم، شناخت تکنسین‌هایی است که از مهارت و دانش بالایی برخوردار هستند، و هم چنین قدردانی و سپاس از آنها به جهت تلاش مضاعف در پشتیبانی مشتریان، با حفظ الگو و ارزش‌های سازمانی که در راستای مشتری مداری است.

در اولین مرحله از پنجمین المپیاد ملی مهارت‌های خدمات، مسابقه به‌صورت هم‌زمان و آنلاین در سراسر ایران برگزار شد. در این مرحله،  نزدیک به 1700 نفر از شرکت‌کنندگان در سه گروه صوتی و تصویری، خانگی و تهویه مطبوع در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ تیرماه به رقابت پرداختند. بعد از آن 700 نفر برگزیده شده و در مرحله دوم یعنی امتحان تئوری منطقه‌ای، شرکت کردند. در نهایت از این 700 نفر تعداد 45 تکنسین برتر توانستند به مسابقه نهایی راه پیدا کنند.

مسابقه نهایی در روز شنبه و یکشنبه، 14 و 15 مرداد ماه در شرکت خدمات گلدیران با حضور آقای دی اس آن مدیرعامل ال‌جی، آقای پارک مدیر خدمات ال‌جی، آقای همتی هیئت مدیره گلدیران، آقای طهرانیان رییس فنی حرفه‌ای تهران و آقای قاسمی معاون آموزشی اداره کل برگزار شده و نتیجه آن  طی مراسم باشکوه اختتامیه اعلام شد. در این اختتامیه به برندگان دور نهایی در هر دسته محصولی، جوایز نفیسی اهدا گشت و  رتبه‌های برتر این دوره به مسابقات بین‌المللی دبی نیز اعزام می‌شوند.

اسامی برندگان از طریق  سامانه یادگیری آموزش شرکت مشتریان گلدیران Lms .goldirancs.ir  و کانال تلگرام شرکت گلدیران t.me /goldirangroup اعلام شده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن