رویداد‌هاکسب و کار

انصراف مدیران نیک اندیش از حضور در انتخابات انجمن بلاک چین

امتیاز دهی

مدیران ارشد هلدینگ نیک اندیش از حضور در انتخابات انجمن بلاک چین انصراف دادند.

به گزارش سیار نیوز، با توجه به یک دهه تلاش هلدینگ نیک اندیش در زمینه توسعه فعالیت های حوزه رمز ارزدر کشور ، مدیران ارشد این هلدینگ به دلیل حفظ منافع جمعی و اتحاد جامعه بلاکچین از حضور درانتخابات منصرف شدند.

براساس این گزارش، مدیران ارشد این هلدینگ اعلام داشته اند که به دلیل برخی از بی اخلاقی ها و قضاوت های نادرست تصمیم به انصراف از حضور دراین انتخابات اتخاذ کرده اند.

نخستین دوره انتخابات انجمن بلاک چین 18 شهریور ماه جاری با حضور 221 عضو این انجمن برگزار خواهد شد .

طبق اساسنامه این انجمن که در وزارت کشور به ثبت رسیده ، تا آخرین دقایق باقی مانده تا برگزاری انتخابات انجمن بلاک چین، درصوت تمایل فعالان این حوزه  می توانند در این انجمن عضو شوند.

بر اساس این گزارش، در متن نامه انصراف وحید والی مدیرعامل هلدینگ نیک اندیش آمده است:

با سلام

خدمت همه سروران و همکاران عزیز در انجمن بلاکچین و تمامی فعالین این حوزه در ایران

امروز در هولدینگ نیک اندیش جلسه ای در خصوص انتخابات انجمن بلاکچین داشتیم. با در نظر گرفتن شرایط موجود و چند صدایی های مختلفی که در این حوزه وجود دارد، تصمیم گرفتیم بنده و آقای منتظر از نامزد شدن انصراف بدیم. نیک اندیش بنا داشت با تمام قوا در انتخابات شرکت کند و نمایندگان آن به عنوان اشخاص حقیقی ولی به پشتوانه شخصیت حقوقی نیک اندیش و با توجه به تجربه و دانشی که طی ده سال گذشته اعضای آن در این حوزه کسب کرده بودند، خدمتی به جامعه بلاکچین ایران کند.

نیک اندیش جزو اولین شرکت هایی بود که مجوز استخراج قانونی از وزارت صمت را دریافت کرد، و همیشه در خصوص مباحث مختلفی که در حاکمیت وجود داشت به همراه چند مجموعه دیگر سیبل حملات بود، ولی همه اینها باعث شد، تجربه اش بیشتر شود و در رای زنی ها با نهادهای مختلف حاکمیتی اولویتش منافع جمع باشد، در همین راستا که اولویت ما همیشه منافع جمعی بود پا به عرصه انتخابات گذاشتیم تا ازین اندوخته مان برای پیشبرد اهداف جمعی استفاده کنیم.

ولی متاسفانه بی اخلاقی های زیادی را در این عرصه دیدیم و مورد قضاوت ها و اهانت هایی قرار گرفتیم که حق ما نبود.در نتیجه تصمیم بر این شد در راستای منافع جمعی و حفظ اتحاد جامعه بلاکچین انصراف خود را اعلام نماییم.

این مجموعه همچنان از جامعه بلاکچین ایران حمایت خود را خواهد داشت، و همه تلاشش را برای ارتقای این جامعه انجام خواهد داد.و شرکت در انتخابات را هم وظیفه خود میداند.

از همه سروران گرامی که در این مدت به بنده و آقای منتظر لطف داشته اند، و از ما حمایت کرده اند سپاسگزاریم و از اینکه ممکن است تصمیم ما باعث مکدر شدن خاطر افرادی شود عذرخواهی میکنیم. در همه سنگرها با افتخار هستیم و تلاشمان را برای احقاق حقوق جامعه بلاکچین ایران در همه زمینه ها از جمله تبادل، ماینینگ، آموزش و رسانه انجام خواهیم داد.

در پایان از زحماتی که هییت مدیره مخصوصا آقایان محمدی، نیلی و شرقی در طی این سالیان کشیدند مراتب قدردانی خود را اعلام میکنیم. و امیدوارم ادامه این مسیر سبز باشد.

 

با احترام

وحید والی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن