اهدای جوایز برندگان مسابقه عکس محیط زیست

برندگان مسابقه عکس هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست کشور روز گذشته جوایز خود را دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار کالاسودا، هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست کشور که ۲۴ تا ۲۷ فروردین ماه برگزار شد در بخش نمایش عکس میزبان برگزیدگان مسابقه عکس وبسایت سیار نیوز بود.

در ایام نوروز وبسایت سیارنیوز مسابقه عکس طبیعت را برگزار کرد که ۵۰ نفر از شرکت کنندگان در آن در نهایت برگزیده شدند. با شروع هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست این اثرها با همکاری کالاسودا در بخش عکس این نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند.

در نهایت نیز ۱۰ اثر از عکس های برگزیده سیارنیوز موفق به کسب رتبه در نمایشگاه عکس محیط زیست شدند. جوایز عکاسان برگزیده این مسابقه روز گذشته اهدا شد.

یادآور می شود، نمایشگاه محیط زیست ایران (Iran Enviro Fair) بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست ایران است که در هجده سال گذشته هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

برگزار کننده این نمایشگاه بین المللی هرساله مورد حمایت سازمان حفاظت از محیط زیست قرار می گیرد. این دوره نیز با همکاری این سازمان و شرکت فرداد سیال چهار فصل این نمایشگاه برپا شد.

هجدمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران در مساحتی بیش از ۱۰ هزار مترمربع و با حضور مجموعه های تولیدی-صنعتی و خدماتی، مراکز عالی -آموزشی و تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان، استارت اپ ها، مجموعه های فرهنگی و گردشگری، سازمان های مردم نهاد و نمایندگان برخی کشورهای خارجی برگزار شد.

این نمایشگاه در ۷ سالن و در قالب ۶۰۰ غرفه به ارایه خدمات به بازدیدکنندگان پرداخت. از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه می توان به برگزاری پنل های تخصصی با موضوعات چالش های محیط زیستی کشور، کارگاه های آموزشی، برپایی ایستگاه های سبز، نمایشگاه عکس و کاریکاتور، اجرای موسیقی های سنتی، اشاره کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا