صوتی و تصویری

اپلیکیشن Smart View و قابلیت ارتباط با تلویزیون

امتیاز دهی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که حین تماشای تلویزیون نیاز به ریموت کنترل تلویزیون پیدا کرده باشید، ولی در حساس‌ترین زمان نتوانید آن را پیدا کنید. یا شاید بازی‌های اینترنتی را روی تلویزیون هوشمند خود تجربه کرده باشید، ولی نهایتاً به این نتیجه رسیده‌اید که ریموت کنترل تلویزیون، ابزار مناسبی برای بازی کردن نیست. درنهایت و مهم‌تر از همه اینکه غرق تماشای برنامه موردعلاقه خود در تلویزیون بوده‌اید و برای شما کاری پیش آمده که مجبور به بلند شدن از جلوی تلویزیون شد‌ه‌اید و نتوانستید ادامه برنامه موردعلاقه‌تان را تماشا کنید. سامسونگ تمام این موارد را با یک راهکار ساده و در عین حال کارآمد و به‌وسیله اپلیکیشن Smart View برطرف کرده است.

Smart View نام یک برنامه کاربردی و قابل‌نصب روی تمام تلفن‌های همراه هوشمند است و در کنار تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ تبدیل به یک ابزار جادویی می‌شود. سامسونگ با توجه به این نکته که موبایل این روزها همراه دائمی ما محسوب می‌شود، دست به ابتکار جالبی زده است. سامسونگ تمام کارایی‌های یک ریموت کنترل پیشرفته را به‌علاوه چندین کاربرد هیجان‌انگیز دیگر در قالب برنامه Smart View برای تلفن‌های همراه فراهم کرده است. از طریق این برنامه کاربران می‌توانند در هر لحظه و هر جایی که هستند با فشردن یک دکمه، کنترل تلویزیون هوشمند سامسونگ خود را به دست بگیرند.

همان‌طور که اشاره شد، یکی از قابلیت‌های برنامهSmart View  این است که در صورتی که در حال تماشای تلویزیون هستید و در حین آن مجبور به ترک محل می‌شوید، کافی است با فشردن یک دکمه تصویر تلویزیون را روی تلفن همراه یا تبلت خود منتقل و ادامه تماشای تلویزیون را بر روی تلفن همراه‌تان دنبال کنید. علاوه بر این، شما این امکان را نیز دارید که تصویر در حال تماشا بر تلفن همراه یا تبلت خود را تنها به کمک یک اشاره، روی صفحه تلویزیون منتقل کنید و از تماشای آن روی صفحه بزرگ لذت ببرید. این‌ها بخشی از مزیت‌های Smart View هستند. برای انجام بازی‌های تحت وب و روی تلویزیون نیز کافی است این برنامه را در تلفن همراه خود فعال کنید تا تلفن همراه شما تبدیل به یک کنترلر بازی شود، به این ترتیب، لذت بازی روی تلویزیون را به شکلی نوین تجربه می‌کنید.

لازم به ذکر است نسخه‌های IOS و اندروید برنامه کاربردی Smart View در دو نسخه 1 و 2 و مطابق با سری ساخت تلویزیون، به‌صورت رایگان موجود و قابل دانلود است./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن