اچ‌تی‌سی،دستگاه وایو را در کنگره جهانی موبایل (MWC) رونمایی کرد

کنگره جهانی موبایل،‌بارسلونا، دوم اسفند ۱۳۹۴– اچ‌تی‌سی، پیشروی عرصه‌ی نوآوری و فناوری های هوشمند، با همکاری شرکت Valve®، امروز از نسخه مصرف کنندگان دستگاه ViveTM  رونمایی کرد. در راستای ایجاد کامل‌ترین امکانات برای Vive، این دستگاه که مجهز به Steam®VR هست، و با فناوری نوآورانه جدیدتری به نام Vive Phone Service یکبار دیگر استاندارد جدیدی را در واقعیت مجازی بوجود آورده است.

Vive Phone Service، به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به خروج از دنیای مجازی، به دنیای واقعی متصل باشید. با این سرویس شما میتوانید هر دو واقعیت را با هم ادغام کنید و به هر دو دسترسی داشته باشید. این دستگاه با ترکیب واقعیت ها دریچه‌ ای است به دنیایی تازه از فرصت ها و امکانات برای مصرف کنندگان و کسب و کار ها. شما میتوانید مستقیما از روی دستگاه تماس های ورودی و پاسخ نداده را پیگیری کنید و یا پاسخ دهید، پیامک ها را دریافت کرده و پاسخ کوتاه بفرستید و تقویم خود را برای اتفاق های در راه بررسی کنید.

Vive+Shadow_turntable_0001

دستگاه Vive، با ویرایش تازه تری از نام تجاری‌ و ظاهری ارتقا یافته تر، یک قدم جلوتر رفته است. نسخه مصرف کنندگان Vive  نسخه تکامل یافته‌ ای از امکانات نوآورانه‌ای است که در Vive Pre معرفی شد. این امکانات شاملwireless Controllers ، Haptic Feedback، dual stage trigger است. همچنین این دستگاه دارای یک دوربین جلویی است که اجسام فیزیکی اطراف را در واقعیت مجازی بازسازی میکند. بند نگهدارنده این دستگاه با طراحی جدید، تعادل و استحکام بیشتری را ارائه می‌دهد. و سیستم بصری پیشرفته تر به همراه صفحه نمایش روشن تر، احساس واقعی تر و عمیق تری از تجربه واقعیت مجازی بوجود می‌آورد.

Vive+Shadow_turntable_0048[2]

شر وانگ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره اچ‌تی‌سی در این باره گفت :« از ابتدا، بواسطه پیشرو بودن HTC  در تکنولوژی های مختلف،  Vive، در خط مقدم واقعیت مجازی قرار داشته است. از زمان معرفی اولیه Vive در سال گذشته، ما با همکاری Valve، بی وقفه در حال تلاش برای ارتقا این دستگاه بوده‌ایم تا بهترین تجربه واقعیت مجازی را به بازار ارائه کنیم. این تلاش باعت برنده شدن چندین جایزه و دریافت تحسین و تشویق از منتقدان مطرح رسانه، مصرف کنندگان و صنایع مرتبط شده است. با معرفی نسخه مصرف کنندگان وایو، ما قدم محکم تری در راستای هدف نهایی خود، ارائه‌ی سراسری وایو در خانه های همه ی دنیا، برداشته ایم. بزودی همه مردم میتوانند در واقعیت مجازی غوطه ور شده و قوه تخیل خود را شکوفا کرده و تغییر بزرگی در کل دنیا بوجود بیاورند.»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا