سخت افزار

ایسوس برای نسل جدید گرافیک های سری Radeon RX 5700 و RX 5700XT سنگ تمام گذاشت

برند نخست کارت گرافیک در جهان همزمان با معرفی چیپ های جدید گرافیک سری Radeon RX 5700  و RX5700XT توسط AMD بهترین های خط تولید خود را برای این سری معرفی کرده است.

فلسفه معرفی کارت گرافیک های بر پایه معماری 7nm RDNA، هدف گیری گروه گیمینگ علاقه مند به رزولوشن 1440p با تمامی جزئیات در بازی از دیدگاه AMD بوده است.

ایسوس نیز مدار چاپی ، مدار تغذیه و خنک کننده ویژه و کاملاً اختصاصی برای هر دو تراشه گرافیکی جدید AMD در نظر گرفته است تا کاربران از حداکثر توان این نسل جدید استفاده کنند.

سری ROG STRIX

رده میانی گیمینگ حرفه ای که با 1440p بیشتر شناخته می شود، با ROG Strix Radeon RX 5700 XT  و  RX 5700 ایسوس اکنون نرخ فریم کامل را در بازی های جدید در بالاترین تنظیمات شاهد خواهد بود. تمامی قطعات کارت گرافیک های سری ROG STRIX با فناوری Auto-Extreme در خط تولید تمام خودکار لحیم کاری شده اند. تراشه گرافیکی نیز با استفاده از یک هیتسینک مجهز به فناوری MaxContact خنک می شود و گرمای متصاعد شده به رادیاتور خنک کننده نیز توسط فن های جدید Axial-Tech ایسوس دفع می گردد. این فن ها علاوه بر ویژگی 0dB، از گواهی ضد نفوذ IP5X و فریم تقویت شده بهره می برد.

سری TUF Gaming

دوام بالا ویژگی اصلی محصولات سری TUF Gaming ایسوس است. TUF Gaming X3 Radeon RX 5700 XT  و  RX 5700 ایسوس، با سه فن قدرتمند برای خنک سازی بهتر تجهیز شده و دوام وصف نشدنی TUF را به ارث برده اند. هر دو کارت گرافیک جدید نیز مثل مدل ROG STRIX، در خط تولید تمام خودکارAuto-Extreme  ایسوس لحیم کاری شده و یک محافظ مستحکم در قسمت پشت کارت گرافیک، از آسیب به مدار چاپی جلوگیری می کند. فن های این سری نیز از روان کننده های رده هوا-فضا بهره می برند و در برابر نفوذ گرد و غبار نیز دارای گواهی IP5X می باشند.

سری Dual

این سری به منظور تجربه ای بی نقص از ترکیب مادربوردها و کارت گرافیک های جدید ایسوس و تراشه های جدید AMD و همخوانی ظاهری در کنار عملکرد کامل سیستم عرضه شده است. Dual Radeon RX 5700 EVO، درست مانند همه کارت گرافیک های دیگر به طور تمام خودکار در خط تولید Auto-Extreme اسمبل شده و دو فن بزرگ Axial-Tech و خنک کننده ای ازهمه لحاظ بی نقص، امکان استفاده از همه توان سری جدید کارت گرافیک های AMD را در دسترس قرار داده است.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن