بازدید برندگان جایزه مصطفی(ص) از آزمایشگاه ۵G همراه اول

برندگان جایزه مصطفی(ص) ضمن سخنرانی در دانشگاه صنعتی شریف، از آزمایشگاه ۵G همراه اول بازدید کردند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جلسه سخنرانی برندگان جایزه مصطفی(ص)، امروز دوشنبه ١٣ آذرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و برندگان این جایزه «پروفسور سامی ارول گلنبه» و «پروفسور محمدامین شکراللهی»، در خصوص فعالیت ها و دستاوردهای خود سخنرانی کردند. این نشست با حضور دکتر حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول، دکتر محمدرضا موحدی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شریف و جمعی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه، برگزار شد.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم با بیان اینکه همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی و حمایت از فناوری نوین، حامی این جایزه شده است، گفت:‌ باعث افتخار است که دو برنده امسال جایزه مصطفی(ص)، در حوزه ICT فعالیت می کنند.

نیکوفر ادامه داد: رویکرد همراه اول، حرکت سریع به سمت توسعه فناوری های نوین است و به عنوان یک راهبرد، به دنبال توسعه همکاری های علمی و پژوهشی خود در حوزه ICT هستیم و امیدواریم با حمایت همراه اول و دانشگاه های طراز اول کشور، بتوانیم به موازات همکاری مان با دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت های علمی در حوزه  ۵Gو مجازی سازی را تقویت کنیم. در این راه نیازمند ارتباط و همکاری با مراکز پژوهشی بین المللی و دانشمندان آنها هستیم.

در پایان این مراسم، برندگان جایزه از موزه، آزمایشگاه ۵G همراه اول و مرکز دیتای دانشگاه صنعتی شریف بازدید کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا