بازی «قتل در کوچه‌های تهران۲» به‌زودی منتشر می‌شود

عماد رحمانی سازنده بازی «قتل در کوچه‌های تهران 2» از توزیع این عنوان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این بازی اواخر بهمن ماه با تیراژ 30 هزار نسخه و به قیمت 8 هزار تومان در بازار توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این عنوان ادامه‌ای بر نسخه اول است که در زمان خودش یکی از بهترین بازی‌های ماجرایی ایرانی بود و در نسخه دوم سعی شده از همه لحاظ پیشرفت در بازی محسوس باشد.

رحمانی محورهای اصلی این بازی را در سه حوزه مبارزه با مواد مخدر، آسیب‌های اجتماعی و بررسی گناهان کبیره در قالب زندگی روزمره برشمرد و گفت: این بازی نسخه دوم بازی قتل در کوچه‌های طهران 1312 است که در چندین جشنواره برنده جایزه‌های متعدد شده و استقبال خوبی از آن صورت گرفت به طوری که جزو پرفروش‌ترین بازی‌های داخلی بود و در سال 1390 بهترین بازی از دیدگاه منتقدین اعلام شد.

وی به محوریت مبارزه با مواد مخدر در بازی اشاره و تاکید کرد: دومین نسخه از این بازی‌، با محوریت مبارزه با مواد مخدر و بخصوص ماده مخدر شیشه و بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. در این بازی فرد معتادی که بر اثر استفاده از شیشه دچار توهم شده و افراد خانواده خود را به قتل رسانده بود، تصمیم می‌گیرد عاداتی که باعث این کار شده را از بین ببرد و در این راه مسببان را مجازات کند لذا با آن‌ها وارد مبارزه می‌شود.

وی افزود: در این روند کارآگاهی نیز وارد ماجرا می‌‌شود که قصد دارد وی را دستگیر کند؛ این بازی هزار و 800 سطر دیالوگ، 3 ساعت دوبله و 33 کاراکتر فرعی دارد.

قتل در کوچه‌های تهران 2 در حالی اواخر بهمن ماه منتشر می‌شود که جزو معدود بازی‌های داخلی در شرایط فعلی است که ناشر داخلی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا