ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی A Plague Tale 2 در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد

همان‌طور که انتظار می‌رفت، شرکت «فوکس هوم اینترکتیو» (Focus Home Interactive) ساخت بازی A Plague Tale 2 را در دستور کار قرار داده است.

درحالی که تنها شش ماه از عرضه‌ی A Plague Tale: Innocence می‌گذرد، استودیوی Asobo سخت مشغول کار بر روی دنباله‌ی آن یا به عبارتی بازی A Plague Tale 2 است. نشریه‌ی فرانسوی Xbox Squad اظهار داشته است که فوکس هوم اینترکتیو ساخت دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence را برای استودیوی Asobo در دستور کار قرار داده است و این عنوان در سال 2020 معرفی خواهد شد اما احتمالاً تا 2020 به انتشار نخواهد رسید.

سایت یوروگیمر نیز صحت این گزارش را از فوکس هوم اینترکتیو جویا شده و پاسخ زیر را دریافت کرده است:

فوکس فوم اینترکتیو و Asobo از بازخورد بازیکنان و منتقدان نسبت به A Plague Tale: Innocence و فروش آن بسیار مفتخر هستند. ما از دریافت تعداد مناسبی جایزه و نامزدی شامل بهترین داستان و روایت در Game Awards هفته‌ی آینده خوشحال هستیم. می‌خواهیم که تلاش‌هایمان را دنبال کنیم تا مطمئن شویم که این بازی حتی توجه بیشتری را از بازیکنان دریافت می‌کند و بنابراین به ترویج و گسترش این بازی همان‌گونه که سزاوارش است ادامه می‌دهیم.

البته، سال گذشته اعلام کردیم که با Asobo برای یک پروژه‌ی جدید همکاری می‌کنیم اما تایید نکردیم که دنباله‌ی A Plague Tale است یا خیر – و جزئیات بیشتری را از آن عنوان وقتی که زمانش فرا برسد ارائه خواهیم داد.

همان‌طور که فوکس هوم اینترکتیو می‌گوید، به همراه Asobo مشغول یک پروژه‌ی جدید است ولی رسماً اعلام نشده است که همان بازی A Plague Tale 2 خواهد بود یا خیر. با این وجود، با توجه به موفقیت A Plague Tale چه در زمینه‌ی تجاری و فروش و چه در زمینه‌ی بازخوردهای منتقدان و بازیکنان، بسیار متعجب‌کننده خواهد بود اگر عنوان بعدی Asobo دنباله‌ی آن نباشد.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، از بازی A Plague Tale 2 در سال جدید میلادی که فاصله‌ی آنچنان زیادی هم با آن نداریم بیشتر خواهیم شنید.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن