ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگیگیم

بازی Apex Legends محتویاتی مربوط به Titanfall در فصل نهم دریافت خواهد کرد

 استودیوی «ریسپان اینترتینمنت» (Respawn Entertainment) در فصل پیش روی بازی Apex Legends محتویاتی مربوط به Titanfall را ارائه خواهد داد.

بازی Apex Legends همچنان با قدرت به جلو می‌رود و الکترونیک آرتس و استودیوی «ریسپان» (Respawn) نیز کاملاً روی آن متمرکز هستند به‌طوری که سری محبوب Titanfall را که طرفداران سال‌ها است مشتاق نسخه‌ی جدیدی از آن هستند، حداقل در حال حاضر در استراحت قرار داده‌اند. مشخص نیست که در آینده‌ی نزدیک نسخه‌ی جدیدی از این سری ساخته می‌شود یا خیر اما با این وجود، طرفداران آن می‌توانند به‌زودی در Apex Legends از محتوای جدید که مربوط به Titanfall است لذت ببرند.

طی استریم جدیدی که توسط BrownGirlGamerCode برگزار شد، کارگردان Apex Legends یعنی «چاد گرینیر» (Chad Grenier) تایید کرده است که این عنوان مقدار قابل توجهی محتوای جدید مربوط به Titanfall را در فصل پیش روی خود یعنی فصل نهم دریافت خواهد کرد و همچنین افزوده است:

به برخی افراد قبلاً گفتم، اگر طرفدار Titanfall هستید، منتظر فصل نهم باشید چون قرار است چیزهای جذابی را در آن شاهد باشید.

آیا این بدین معنی است که تایتان‌ها به بازی Apex Legends افزوده خواهد شد یا خیر؟ به گزارش TitanfallBlog در توئیتر، گرینر همچنین اعلام کرده است که در حال حاضر برنامه‌ای برای افزودن تایتان‌ها به این عنوان بتل رویال وجود ندارد اگرچه ممکن است در آینده چنین اتفاقی به واقعیت بپیوندد.

Apex Legends هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ قرار دارد و سازنده‌ی آن در گذشته مدعی شده است که این عنوان را در آینده فراتر از صرفاً یک بازی بتل رویال خواهند ساخت.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن