ایکس باکسکامپیوتر خانگی

بازی Gears 5 محتویات و به‌روزرسانی‌‌های جدید برای نسل آینده دریافت می‌کند

استودیوی «کوالیشن» (The Coalition) به‌تازگی از ارائه‌ی به‌روزرسانی جدید برای نسخه‌های نسل جدید بازی Gears 5 خبر داده است.

استودیوی کوالیشن برای بازی Gears 5 مانند بسیاری از عناوین نسل جاری که قرار است به کنسول‌های نسل جدید راه پیدا کنند، محتویات تازه‌ای را روی ایکس‌باکس سریز ایکس (و ایکس‌باکس سریز اس) و پی‌سی ارائه خواهد داد. البته تمام این محتویات در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان نیز قرار خواهد گرفت.

از 10 نوامبر (20 آبان) که روز عرضه‌ی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس است، بازی Gears 5 یک حالت New Game+ با دو سطح دشواری جدید را دریافت می‌کند. Inconceivable نام دشوارترین سطح جدید این عنوان است اما حتی فراتر از آن، سطح Ironman خواهد بود که در آن با همان سطح دشواری Inconceivable بازی می‌کنید اما اگر ببازید و بمیرید، باید بازی را از ابتدا دوباره شروع کنید. اسکین‌هایی که بازیکنان پیش‌تر برای شخصیت‌های Kait ،Del و JD به دست آورده‌اند، به همراه اسکین‌های سلاح‌ها در کمپین قابل استفاده خواهند بود. تمامی داده‌های قبلی هم به حالت New Game+ قابل انتقال خواهد بود.

جالب‌ترین قابلیتی که به نسخه‌های نسل جدید راه پیدا می‌کند را می‌توان قابلیت تبدیل «مارکوس فینیکس» (Marcus Fenix) به «باتیستا» (Bautista)، کشتی‌گیر معروف WWE دانست. این کشتی‌گیر که مدت‌ها است وارد عرصه‌ی سینما و بازیگری شده، پیش‌تر به‌عنوان یک شخصیت قابل بازی در بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 حضور یافته بود و حال کوالیشن وی را در قالب یک اسکین به بخش کمپین می‌آورد. در گذشته از تلاش و علاقه‌ی بسیار زیاد و البته بی‌ثمرِ باتیستا برای بازی در نقش مارکوس فینیکس در فیلم لایو اکشن Gears of War شنیده بودیم و به گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی ارشد «زو کورنو» (Zoe Curnoe)، این حرکت به نوعی تلاش تیم سازنده برای تبدیل این رویا به واقعیت به بهترین شکل ممکن بود. نه‌تنها اسکین باتیستا، بلکه صدای او نیز موجود خواهد بود.

ایکس‌باکس سریز ایکس و ایکس‌باکس سریز اس هر دو از نرخ فریم 120 بر ثانیه در بخش چندنفره پشتیبانی خواهند کرد و نرخ فریم میان‌پرده‌های بخش کمپین از 30 بر ثانیه به 60 بر ثانیه ارتقا داده شده است. البته این قابلیت برای نسخه‌ی ایکس‌باکس وان فراهم نخواهد بود.

در نهایت، یک بسته‌ی دانلودی جدید با نام Hivebusters در ماه دسامبر برای بازی Gears 5 به انتشار خواهد رسید. ظاهراً این بسته شامل سه عضو Team Scorpio خواهد شد اما در حال حاضر هیچ جزئیاتی به‌صورت رسمی از آن موجود نیست.

Gears 5 هم‌اکنون در دسترس ایکس‌باکس وان و پی‌‌سی قرار دارد.

نظر شما درباره‌ی محتویات جدید بازی Gears 5 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن