ایکس باکسکامپیوتر خانگی

بازی Grounded طی دو روز به بیش از 1 میلیون بازیکن دست یافته است

بازی Grounded از استودیوی «ابسیدین» (Obsidian) که به‌تازگی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام آن منتشر شده، به نوبه‌ی خود شروع فوق‌العاده‌ای را داشته است.

هنگامی که بازی Grounded برای اولین بار به نمایش گذاشته شد، بازیکنان نمی‌دانستند که باید چه انتظاری از آن داشته باشند. این عنوان در مقایسه با سایر آثار نقش‌آفرینی عظیم و بلندپروازانه‌ی استودیوی ابسیدین، پروژه‌ای کوچک‌تر با المان‌های ماجراجویی و بقا است که دو روز است وارد فاز دسترسی زودهنگام شده و توانسته طی همین مدت کوتاه، بازیکنان فراوانی را به خود جذب کند.

استودیوی ابسیدین در حساب رسمی توئیتر خود اعلام کرده که بازی Grounded طی 48 ساعت اول انتشارش به بیش از 1 میلیون بازیکن دست یافته است. البته شاید چنین دستاوردی در این مدت کوتاه آنچنان جای تعجب نداشته باشد از آنجا که این بازی علی‌رغم اینکه به‌طور رایگان از طریق Xbox Game Pass در دسترس قرار دارد و همچنین به‌جز استیم روی مایکروسافت استور هم در عین حال عرضه شده، موفق شده است که در صدر جدول پرفروش‌ترین‌های استیم قرار بگیرد.

بازی Grounded هم‌اکنون به‌صورت دسترسی زودهنگام در دسترس پی‌سی و ایکس‌باکس وان قرار دارد و نسخه‌ی اصلی و نهایی آن در تاریخ نامشخصی در سال 2021 به انتشار خواهد رسید. باید منتظر ماند و دید که با گسترش این بازی به تدریج و پیشرفت توسعه‌ی آن، چه تاریخی برای عرضه‌اش در نظر گرفته می‌شود.

اگر آشنایی زیادی با Grounded ندارید، باید گفت که عنوانی بقا است که هم از زاویه‌ی اول‌شخص و هم سوم‌شخص قابل بازی است. در این عنوان، شما به اندازه‌ی یک مورچه‌ی کوچک در یک حیاط خلوت هستید و باید از این حیاط نجات پیدا کنید و همچنین لازم است که مقدار مناسبی آب و غذا مصرف کنید وگرنه به علت گشنگی و تشنگی درجه‌ی سلامتی‌تان کاهش پیدا می‌کند. عنکبوت‌ها، زنبورها، مانتیس‌ها و حشرات دیگری جلوی راه شما قرار می‌گیرند و المان‌های مختلف دیگری نیز در بازی وجود دارند که هر کدام تجربه را هرچه خاص‌تر و کامل‌تر می‌کنند.

نظر شما راجع به عملکرد بازی Grounded چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن