ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Marvel’s Avengers در مجموع 30 ساعت محتوا خواهد داشت

بازی Marvel’s Avengers هم مانند سایر عناوین استودیوی «کریستال داینامیکس»‌ (Crystal Dynamics) حدود 30 ساعت محتوا خواهد داشت.

اسکوئر اینکس رویکردی سرویس‌گونه را برای بازی Marvel’s Avengers در پیش گرفته است و به همین دلیل، انتظار محتوای فراوانی را از این عنوان داریم تا بازیکنان را به اندازه‌ی کافی سرگرم و درگیر خود کند. درحالی که این شرکت برنامه دارد تا پس از عرضه داستان‌ها، مکان‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به بازی بیافزاید، در زمان عرضه شاهد چقدر محتوا خواهیم بود؟

مدیر برند ارشد کریستال داینامیکس یعنی «ریچ بریگز» (Rich Briggs) طی مصاحبه با Comicbook گفته است که داستان اصلی بازی Marvel’s Avengers حدود 10 تا 12 ساعت خواهد بود.

فکر می‌کنم بستگی به این دارد که چقدر در آن عمیق می‌شوید. اگر به عناوین قبلی کریستال داینامیکس توجه داشته باشید، می‌دانید که اگر بخواهید داستان اصلی را طی کنید حدود 10 تا 12 ساعت وقت خواهد برد.

طبیعتاً بازی Marvel’s Avengers با محتویات اضافی و فرعی‌اش تجربه‌ی طولانی‌تری خواهد بود. اگرچه بریگز دقیقاً مدت زمان این عنوان را اعلام نکرده، ولی گفته است که با عناوین Tomb Raider از کریستال داینامیکس قابل مقایسه خواهد بود که تقریباً در محدوده‌ی 30 ساعته قرار دارند.

اما اگر می‌خواهید که همه‌چیز را ببینید و تمامی مراحل فرعی را انجام دهید و سایر کارها، باید مدت زمان 30 ساعت به بالا مانند عناوین Tomb Raider را در نظر داشته باشید. هنوز رقم دقیقی را نمی‌گوییم ولی می‌توانید انتظار چیزی قابل مقایسه با آثار گذشته‌ی ما در این زمینه را داشته باشید. و البته پس از عرضه داستان گسترده‌تر و شخصیت‌های بیشتر را شاهد خواهید بود.

شاید 10 تا 12 ساعت آنچنان طولانی نباشد و حتی 30 ساعت هم با توجه به کیفیت مراحل فرعی شاید مدت زمان کوتاهی به حساب بیاید. با این حال باید منتظر ماند و دید که سازندگان می‌توانند با پشتیبانی مستمر از این عنوان همچنان بازیکنان را سرگرم نگه دارند یا خیر.

بازی Marvel’s Avengers در 15 می 2020 مصادف با 26 اردیبهشت 1399 بر روی پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن