با اسپلیت فوق‌پیشرفته NEXT FIGHTING به جنگ گرما بروید

موج گرمای کلافه کننده تابستان در حال نزدیک شدن به مناطق جنوبی کشور است و در این مناطق به دلیل وجود شرایط شرجی و خاص آب و هوایی، می‌بایست از کولرهایی متناسب با این اقلیم استفاده کرد. بنابراین کولرهایی که در این شرایط آب وهوایی کار می‌کنند می‌بایست از کیفیت و دوام بالا و قدرت خنک‌کنندگی قابل توجهی برخوردار باشند.

مشکل دیگری که مناطق جنوبی و گرم کشور گریبان گیر آن هستند، بحث ریزگرد‌هاست. هوای این مناطق در مواقعی خاص از سال مثل تابستان پر از گردوغبار شده و نفس کشیدن در آن تقریبا غیرممکن می‌شود. به همین خاطر در کنار مواردی که ذکر شد، به کولری نیاز خواهید داشت که جلوی ورود این ریزگردها به خانه را گرفته و مواظب سلامت خودتان و فرزندانتان باشد.

شرکت ال‌جی مطابق با نیاز مردم ساکن در منطقه خاورمیانه به طراحی و ساخت دستگاه تهویه مطبوعی پرداخته است که مخصوص شرایط آب و هوایی این ناحیه است و در کنار مقاومت بالا در برابر گرما، لذت بهره‌مندی از هوایی خنک و دلپذیر بدون نگرانی از مصرف بالای برق را به آنان هدیه می‌دهد.

گرمای سوزان طبیعت این منطقه سبب شده است تا اکثر دستگاه‌های تهویه مطبوع قادر به عملکرد خوبی نباشند و در این در حالی است که دستگاه تهویه مطبوع ال‌جی قادر است تا خود را با دمای محیط سازگار نماید. ال‌جی در این فناوری پیشگام بوده است و با وجود حرارت ۶۵ درجه سانتی‌گراد در محیط، خنکی و آرامش را برای خانه‌های شما به ارمغان می‌آورد. بازدهی بالای کمپرسورهای گرمسیری ما، حتی در مناطق غیر معتدل بسیار گرم نیز به خوبی جوابگوی خنکی محیط هستند. دستگاه‌های ال‌جی نه تنها قادرند دمای اتاق را به سرعت تنظیم کنند بلکه در حفظ میزان بالای انرژی نیز بسیار مؤثرند.

دستگاه تهویه مطبوع نکست فایتینگ (NEXT FIGHTING)‌ ال‌جی خنکی روزهای بهاری را به مناطق کویری و گرم هدیه می‌دهد. این دستگاه می‌تواند حتی در دمایی تا ۶۵ درجه سانتی‌گراد به‌راحتی کار کرده و هوای محیط درونی را بدون کوچک‌ترین مشکلی سریع خنک کند.

لازم نیست با شنیدن نام کولرگازی از مصرف برق و قبض‌های خیره‌کننده بترسید. این محصول تا ۶۵ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند. علاوه بر این، شما می‌توانید با استفاده از نشانگر برق مصرفی بر روی نمایشگر دستگاه از میزان انرژی که مصرف می‌کنید باخبر شوید.

فیلتر مالتی ۳M  نیز هوای کاملاً پاک و سالم را برای شما فراهم می‌کند و تمام ذرات حساسیت‌زا، ویروس‌ها، باکتری‌ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می‌برد. فیلتر ۳M مالتی قادر است، تا ۹۹٫۹ درصد ذرات حساسیت‌زا تا سایز ۳ میکرومتری از جمله ویروس‌ها و باکتری‌های موجود در فضا را از بین برده و هوایی کاملاً پاکیزه در محیط کاربر ایجاد کند.

این دستگاه صدای خیلی کمی در حد تنها ۲۰ دسی‌بل تولید می‌کند که آرامش خانه شما را حفظ کرده و شاید اصلا متوجه فعالیت این کولر نشوید. به‌علاوه تهویه هوای نکست تایتان هوا را در چهار جهت مختلف به اندازه ۱۵ متر پرتاب می‌کند و با قابلیت خنک‌کنندگی سریع تمام فضای خانه را پوشش داده و سریع خنک می‌کند.

در حالی که مدت زمان گارانتی کولرهای گازی برندهای دیگر نهایتا تا ۵ سال می‌رسد، فناوری موتور اینورتر این دستگاه تهویه بخاطر دوام بالا در عین بهره‌وری و کارایی از ۱۰ سال گارانتی برخوردار است. این یعنی یک دهه هوای خنک و بهداشتی در محیط داخلی خانه بدون هیچ دردسر و نگرانی برای خرابی یا عدم کارایی مناسب.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا