برای برنده شدن جایزه ۱۰۰ میلیونی هنوز فرصت هست

برای برنده شدن جایزه ۱۰۰ میلیونی هنوز فرصت هست

مرحله دوم کمپین بازی مرتب بلوبانک با برگزاری مراسم قرعه‌کشی و اهدای دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به پایان رسید و بازی مرتب وارد مرحله سوم خود با ۳۰۰ میلیون تومان جایزه شد.   

به گزارش سیارنیوز، روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه در مراسمی که به طور زنده از صفحات رسمی بلوبانک در فضای مجازی پخش می‌شد، مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم کمپین بازی مرتب برگزار شد و به دو نفر از شرکت‌کنندگان، دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی اهدا شد. مرحله نخست بازی مرتب، هفته گذشته با معرفی برنده خوش شانس جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به پایان رسید.

بلوبانک از روز یکشنبه سوم بهمن ماه کمپین جدید خود به نام بازی مرتب را شروع کرد. در بازی مرتب، کاربران بلوبانک با افزایش موجودی حساب خود و کسب‌ امتیاز بیشتر، هر هفته شانس برنده شدن جایزه میلیونی را پیدا می‌کنند.

در مرحله اول بازی مرتب، شرکت‌کنندگان برای ورود به بازی می‌بایست موجودی حساب خود را به میزان حداقل ۱۰۰ هزار تومان افزایش می‌دادند و امتیاز هر کاربر براساس میانگین موجودی حساب در طول هفته محاسبه شد. همچنین موجودی حساب کاربران نباید از مبلغ تعیین شده (۱۰۰ هزار تومان) کمتر می‌شد. این مبلغ در مرحله دوم به ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

قرعه‌کشی مراحل بازی مرتب به کمک پلتفرمی کاملا دیجیتال و آنلاین انجام می‌شود. قرعه‌کشی مرحله نخست کمپین بازی مرتب روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه با معرفی محمد مهدی برادران ساداتی از تهران به عنوان برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی برگزار شد. در مرحله دوم کمپین بازی مرتب محب‌‌اله روشن نساز از رشت و مجید مظفری از تهران جوایز ۱۰۰ میلیون تومانی این کمپین را برنده شدند.

مرحله سوم کمپین بازی مرتب بلوبانک از روز یکشنبه ۱۷ بهمن آغاز می‌شود و طی آن ۳ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به ۳ نفر از شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود. برای شرکت در این مرحله کافی است تا پایان روز شنبه ۲۳ بهمن ماه ، موجودی حساب‌تان را به میزان حداقل ۳۰۰ هزار تومان افزایش دهید و با افزایش موجودی شانس خودتان را برای برنده شدن در این مرحله بالا ببرید. همچون مراحل قبل در این مرحله هم به‌ازای هر ۱۰۰ هزار تومان موجودی حساب، یک امتیاز برای شرکت‌کنندگان به ثبت می‌رسد.

چنانچه هنوز در بلوبانک حساب باز نکرده‌اید، در هر ساعتی از شبانه‌روز با نصب اپلیکیشن و انجام مراحل ثبت‌نام و بازکردن حساب می‌توانید شانس خود را برای بردن جوایز میلیونی بازی مرتب امتحان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی مرتب، لطفا صفحات رسمی بلوبانک در فضای مجازی (blubank_com) و همین طور هشتگ بازی_مرتب را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. برای اطلاع از تعداد امتیازات و قوانین بازی می‌توانید به صفحه مخصوص کمپین «بازی مرتب» در وبسایت بلوبانک به نشانی    www.blubank.com/blugame مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search