دستگاه‌هارویداد‌هاموبایل

به علت فروش ضعیف سری لومیا، مایکروسافت کارمندان بیشتری را از بخش موبایل خود تعدیل می‌کند

امتیاز دهی

مایکروسافت ، شرکتی که در هفته های گذشته چندین مرتبه به عنوان شروع سرتیتر وب سایت های خبری قرار گرفته است. اما اخبار منتشر شده در بیشتر مواقع منفی بوده است و تنها بازگو کننده اوضاع نامناسب شرکت از نظر بازخورد اسمارت فون ویندوزی است. بر اساس گزارش منتشر شده توسط یکی از منابع نزدیک به مایکروسافت، این شرکت برای این که بتواند از نظر مالی اوضاع متعادلی را رقم بزند محبور به تعدیل نیرو در بخش لومیا و یا همان اسمارت فون‌های شرکت شده است.

اکنون بخش فنلاند نوکیا بیش از هر زمان دیگری احساس تنهایی می‌کند.رقم دقیقی از تعداد افرادی که قرار است مایکروسافت به به سوی خانه ترک کنند، معلوم نیست اما اگر به یاد داشته باشید در تیر ماه سخنگو مایکروسافت اعلام کرد که این شرکت قصد دارد با تعدیل 7800 نفر از شمار کارمندان بخش اسمارت‌فون خود وجلوی قسمتی از ضرر وارد شده را بگیرد. بنابه گفته‌یاین شخص، تعدیل نیروی مذکور منطقه و کشورهای بیشتری را شامل خواهد شد و محدود به یک ناحیه‌ی خاص نیست.

باید اشاره کنیم، مایکروسافت در سه ماهه‌ی گذشته‌ی میلادی فقط 4.5 میلیون اسمارت‌فون را بفرش رساند و میزان درآمدی که از محصولات اندرویدی به دست آورد، به مراتب بیش از رقمی بود که بابت فروش گوشی‌های لومیا به جیب این شرکت رفت و شاید این موضوع بیش از هر زمان دیگری آنها را نسبت به ویندوزفون و آینده‌ی پلتفرم ویندوز 10 موبایل ناامید کرده است.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

ما منتظر رونمایی از سرفیس فون نیز هستیم تا شاید بتواند یک حال و هوای اساسی را به این شرکت بیاورد.

مطالب مفید برای شما:  کنترل کرونا با دوربین های حرارتی در ایران
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن