به هیچ وجه برای مشترکین ما پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌شود

رایتل تنها اپراتور تلفن همراه ایرانی است که از طریق ارسال پیام کوتاه انبوه درآمدی کسب نمی­کند و تاکنون پیامک تبلیغاتی برای مشترکین خود ارسال نکرده است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، همه گیر شدن تلفن همراه شیوه زندگی همه ما را تغییر داد، تغییراتی که در روند ارتباط برقرار کردن افراد با یکدیگر از همه پررنگ تر بود.

بعد از ارایه سیم­کارت­های ثبت نامی و رفع محدودیت ارایه سرویس پیامک کوتاه کم کم مشترکین تلفن همراه برای برقراری ارتباط به جای تماس از پیامک استفاده کردند که با فارسی کردن حالت نوشتار حقیقتا در هزینه ها تغییرات مشهودی حاصل می­شد.

بعضا دیده می­شد که رقم پرداختی پیامک از هزینه مکالمه هم بیشتر بود اما مشترکین از پرداخت این هزینه در برابر محاسن آن رضایت داشتند.

در این میان با برگزاری مسابقات متعدد توسط شرکت­های مختلف قرعه­کشی­هایی بین مشترکین تلفن همراه برگزار شد و پس از آن شماره تلفن مشترکین بین بنگاه های بازاریابی دست به دست شد تا جایی که صبر و قرار مشترکین و حتی مسوولین عرصه ارتباطات کشور را به سر آورد.

علاوه بر ایجاد مزاحمت ناشی از پیامک های تبلیغاتی، برخی دیگر از پیامک­ها با دادن وعده های بعضا دروغین، مشترکین را ترغیب به شرکت در چرخه ای هزینه­بر می­کردند که از میان شرکت در مسابقات هزینه بر و به دست آوردن جایزه­های نفیس تنها صورتحساب نجومی نصیبشان شود.

گفتنی است مشترکین اپراتورها همواره از رقم بالای پیامک در قبض­های خود و یا صفر شدن اعتبارشان آن هم به دلیل کسر هزینه بابت پیامک دریافتی گله مند بودند.

 

در این میان، سومین اپراتور تلفن همراه کشور جهت رفاه حال مشترکین خود، عطای این کسب درآمد هنگفت در قبال نارضایتی مشترکین را به لقای آن بخشیده است؛ به این منظور از آغاز فعالیت خود تاکنون برای مشترکین خود پیامک تبلیغاتی ارسال نکرده  است.

براساس این خبر رایتل اعلام کرده است پیامک­های انبوهی که برای رایتلی­ها ارسال می­شود جنبه اطلاع­رسانی داشته و صرفا برای اعلام تبریک، تسلیت، هشدار و اطلاع­رسانی­هایی از این دست ارسال گردیده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا