تجربه ای همزمان از قدرت و سکوت با Silencio FP 120 PWM Performance Edition

فن های سری Silencio FP به عنوان قدرتمند ترین فن های تولید شده توسط کولرمستر، در سه مدل عرضه می شوند که بالاترین عملکرد و کارایی در میان این سه مدل در اختیار Silencio FP 120 PWM Performance Edition قرار دارد.

این فن با ابعاد ۱۲۰ میلی متر و سرعت چرخش در محدوده ۸۰۰ تا ۲۴۰۰ دور در دقیقه قادر به ارائه حداکثر شدت جریان ۷۶ فوت مکعب است. پنج پره با زاویه تند سبب ایجاد شدت جریان ۷۶ فوت مکعب می شود و این در حالیست که نویز فن در حداکثر سرعت چرخش، عدد قابل قبول ۲۷ دسی بل را نشان می دهد. به این صورت عبارت Silencio برای سکوت فن مفهوم خود را پیدا می کند و از سوی دیگر عبارت Performance نیز نمایان کننده شدت جریان هوا و عملکرد فن های جدید Cooler Master می باشد. فناوری LDB (مخفف Loop Dynamic Bearing) میزان لرزش و نویز در فن را به شدت کاهش می دهد و از سوی دیگر سبب افزایش طول عمر فن به رقم قابل توجه ۱۶۰ هزار ساعت می شود. به این صورت طول عمر اشاره شده توسط کولرمستر برای فن های سری Silencio بیش از ۱۸ سال خواهد بود. طراحی پره های فن به گونه ای صورت گرفته که از ورود گرد و غبار به این بخش جلوگیری به عمل می آورد و در نتیجه خانواده محصولات Silencio FP موفق به دریافت گواهینامه IP6X گردیدند.

zimanews.ir

 فناوری PWM که وضعیت کنترل هوشمندانه سرعت چرخش فن را بر عهده دارد در فن های جدید کولرمستر با عملکردی دقیق نسبت به این امر اقدام می کند تا کمترین مشکلی از نظر کنترل حرارت رخ ندهد. طراحی خاص پره ها علاوه بر تولید ۲۵ درصد جریان هوای بیشتر نسبت به فن های متداول، جریان هوا را با تمرکز بالاتری به مرکزیت چارچوب فن منتقل می کند. توان مورد نیاز فن جدید کولرمستر فقط ۱.۹۲ وات است که توسط یک کانکتور ۴ پین PWM تامین می شود. کولرمستر برای نصب فن های Silencio FP Performance Edition چهار پیچ فلزی و چهار پیچ لاستیکی ضد لغزش در نظر گرفته تا بر اساس شرایط و نیاز خود از این دو گزینه استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا