رویداد‌ها

ترجمه پیام ها بدون نیاز به جابجایی بین اپلیکیشن ها توسط Google translate

امتیاز دهی

در جریان برگزاری کنفرانس Google for India که در دهلی نو برگزار شد، گوگل از قابلیت‌های آینده سرویس ترجمه‌ی خود رونمایی کرد که در آینده‌ استفاده از زبان‌های مختلف در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان را تسهیل خواهد کرد.

Googles-Tap-to-Translate-makes-it-easy-to-understand-and-reply-to-messages-in-other-languages
سنگوپتا در جریان این کنفرانس چنین اظهار نظر کرده است:
بسیاری از کاربران فعال ما در هندوستان روزانه بصورت مستمر از سرویس ترجمه‌ی گوگل استفاده می‌کنند؛ بطوریکه این افراد با دریافت پیام‌های خود به زبان انگلیسی یا هندی، متن مورد نظر را در سرویس ترجمه وارد کرده و سپس خروجی را دوباره در اپلیکیشن پیام‌رسان از کلیپ‌بورد برداشته و پیام خود را ارسال می‌کنند.
اما به نظر می‌رسد دیگر نیاز به طی مسیر طولانی و طاقت فرسای ترجمه نیست و به کمک ویژگی Tap to Translate می‌توان گروهی از کلمات را در یک گروه انتخاب و کپی کرد و دیگر نیازی به وارد کردن آن در پنجره‌ی اپلیکیشن ترجمه نیست؛چراکه با بهره‌گیری از یک پنجره‌ی شناور می‌توان ترجمه‌ی کلمات و متن مورد نظر را مشاهده کرد.
با کپی کردن متن ترجمه شده نیز می‌توان پاسخ مناسب را به کاربر ارسال کرد. تمام این عملیات را می‌توان بدون نیاز به خروج از محیط اپلیکیشن مورد نظر انجام داد. انتظار می‌رود این ویژگی در سال ۲۰۱۶ روی سیستم‌عامل اندروید به کاربران ارائه شود.

 

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
مطالب مفید برای شما:  برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره هاردهای اپیسر توسط شرکت داده پرداز رایانه متین
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن