برترین اخبارتکنولوژیسخت افزار

تصاویر اولیه از کارت گرافیک AORUS GTX1080 Ti ساخت گیگابایت فاش شد!

امتیاز دهی

پس از زمزمه هایی مبنی بر عرضه کارت گرافیک جدیدی از سوی شرکت Nvidia با نام GTX1080 Ti، تصاویر جدید و بحث بر انگیزی از سری جدید کارت های گرافیک گیگابایت که به تازگی توسط گیگابایت با نام AORUS معرفی شده اند منتشر شد.

این کارت گرافیک بر اساس خنک کننده ای بر پایه کارت های سری Xtreme Gaming گیگابایت طراحی و ساخته شده است که از یک Heatsink ضخیم و سه فن 100  میلیمتری که از تکنولوژیWindforce Stack Cooling   بهره می برد. برق مصرفی این کارت گرافیک همانطور که در تصاویر اولیه قابل مشاهده است از دو کانکتور 8-Pin تغذیه می شود که نشانگر قابلیت اورکلاک بالا این کارت گرافیک و مدار تغذیه نسبتا قوی آن می باشد. در قسمت پشت PCB این کارت گرافیک نیز درگاه های HDMI به منظور پشتیبانی کامل از تکنولوژی VR یا واقعیت مجازی قابل مشاهده است.

zimanews.ir

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

 این تکنولوژی در سایر کارت های گرافیک GTX1080 Xtreme Gaming نیز قابل رویت بود که گیگابایت در این سری از محصولات AORUS خود نیز از آن استفاده کرده است. ویژگی دیگری که در این تصاویر فاش شده قابل رویت است، استفاده از ویژگی نور پردازی RGB می باشد که به کاربران قابلیت انتخاب 16.8 میلیون رنگ متفاوت را با استفاده از نرم افزار مخصوص گیگابایت می دهد. هنوز خبری رسمی در رابطه با زمان عرضه این کارت گرافیک از سوی Nvidia اعلام نشده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن