تقدیر از برترینهای الکامپ ۲۶

مراسم اهدای لوح یادبود به خیرین کمک به آزادسازی زندانیان و همچنین تقدیر از تیم اجرایی الکامپ و معرفی غرفه‌های برتر این نمایشگاه در سالن کنفرانس هلدینگ داده پردازی پارسیان برگزار شد.

به گزارش زیمانیوز، در این مراسم که با حضور جمعی ار اعضای شورای مرکزی، خیرین کمک به آزادسازی زندانیان، جمعی از غرفه‌گذاران نمایشگاه الکامپ، تیم اجرایی و اصحاب رسانه برگزار شد، حسین اسلامی، رئیس هیأت مدیره این سازمان گفت: «در نمایشگاه الکامپ ۲۶ سطح تماس صنف با بدنه اعضا بیش از قبل بود. همچنین تلاش کردیم تا ارتباط گسترده‌تری با بخش‌های مختلف حاکمیت برقرار شود».

وی ادامه داد: «باید به این مسئله توجه داشته باشیم که الکامپ ۲۶ بعد از شیوع کرونا و اتفاقات سال قبل و ایجاد محدودیت‌‎های اینترنتی برگزار شد. در شرایطی که فرصت برگزاری بسیار کوتاه بود و کار را دو چندان سخت می‌کرد. انتقاداتی که برخی از افراد به الکامپ امسال وارد می‌کنند را درست می‌دانم و معتقدم مجموعه‌های شرکت کننده باید نظراتشان را در این زمینه به سازمان اعلام کنند. دانستن این نکته که حضور بازدیدکنندگان تخصصی برای مجموعه‌ها چقدر مطلوب است می‌تواند به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در برگزاری دوره‌های بعدی الکامپ کمک کند».

او ادامه داد: «با وجود شرایط بد اقتصادی و زمزمه‌های مختلف، سطح تماس صنف با مجموعه‌های حاکمیتی در لایه‌های مختلف در این دوره قابل قبول و خوب بوده است. زمانی که موضوعاتی مثل موضوعات سال گذشته شکل می‌گیرد، ایجاد فضایی برای گفت‌وگو کار بسیار سختی می‌شود. الکامپ این دوره پس از سه سال و بعد از کرونا در حالی که زمان کمی داشتیم برگزار شد.»

به گفته اسلامی در این دوره با اینکه بازدیدکنندگان کمتری در نمایشگاه داشتیم، اما بازدیدکنندگان تخصصی بیشتری در نمایشگاه حاضر شدند.

او همچنین با اشاره به اتفاقات اخیر کسب‌و‌کارها گفت: «نمی‌شود مطلبی منتشر شود و واکنشی نشان داده نشود؛ تا زمانی که حق مالکیت به رسمیت شناخته نشود رشد و شکوفایی خصوصی امکان‌پذیر نیست. با توجه به سخنرانی اخیر رهبری با فعالان فناوری اطلاعات، ایشان مخالفت خود را با ورود نامطمئن و حضور مجموعه‌های دولتی در بخش خصوصی اعلام کرده است.»

تولید محتوای بی‌نظیر در الکامپ بیست‌وششم

در این مراسم صادق فرامرزی، نایب رئیس سازمان نصر تهران از حضور کسب‌و‌کارهای بزرگ به خصوص رمزارزی‌ها در الکامپ یاد کرد و بیان کرد که غرفه تینواستارز، از باشکوه‌ترین غرفه‌ها در الکامپ بیست‌وششم بوده است.

فرامرزی با بیان اینکه گروه‌های کالایی نمایشگاه بسیار متنوع بودند، افزود: «هوشمندسازی، ارز دیجیتال، سلامت دیجیتال، فین‌تک، کرادفاندینگ، آموزش و پرورش، تجارت الکترونیک، اینترنت و انتقال داده‌ها و صندوق مکانیزه فروش از جمله گروه‌هایی بودند که در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ شرکت کرده بودند. همچنین طبق گزارش شرکت برگزار کننده نمایشگاه، بیش از صدهزار نفر از الکامپ ۱۴۰۲ بازدید کردند».

دبیر اجرایی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ بیان کرد: «در الکامپ بیست و ششم توجه بسیار خاصی به موضوع محتوا داشتیم. تیم اجرایی این بخش توسط خود سازمان تشکیل شد. در نمایشگاه امسال دو استیج به همراه یک استودیو داشتیم و در چهار روز نمایشگاه بیش از ۲۵۰ سخنران و پنلیست حضور داشتند و محتواهای تولید شده نیز در کانال‌های رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران قرار گرفته است».

تقدیر از غرفه‌های برتر

این مراسم در دو بخش اجرا شد. در بخش اول آن به تقدیر از غرفه‌های برتر الکامپ، تیم اجرایی و محتوایی الکامپ، ارائه گزارشی از برگزاری بیست‌و‌ششمین نمایشگاه الکامپ با سخنرانی حسین اسلامی، رئیس هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی تهران و صادق فرامرزی از کمیته اجرایی الکامپ اختصاص یافت و در بخش دوم به تقدیر از خیرین کمک به آزادسازی زندانیان پرداخته شد.

در این مراسم از غرفه‌های برتر حاضر در الکامپ ۲۰۲۳ نیز تقدیر شد. به انتخاب هیات داوران، تینواستارز، به عنوان غرفه آینده‌ساز معرفی شد و از صائبه سلوکی، مسئول این غرفه تقدیر شد. «همراه اول» به عنوان برترین غرفه حاضر در این رویداد بین المللی معرفی شد.

سه غرفه «شرکت مهندسی نرم افزار هلو»، «توسن سیستم شرق» و «آبان تتر» نیز به صورت مشترک عنوان بهترین غرفه الکامپ ۲۶ را از آن خود کردند.

تقدیر از شرکت مجری

در ادامه از شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا، به عنوان مجری برگزاری بیست و ششمین دوره نمایشگاه با حضور علی آقای ابراهیم زاده، مدیر عامل این شرکت، و مرجان پرویزی، مدیر پروژه تقدیر شد.

تقدیر از خیرین کمک به آزادسازی زندانیان

در بخش آخر این مراسم نیز از خیرین کمک به آزادسازی زندانیان که در مراسم بزرگداشت روز فناوری اطلاعات اعلام شده بود، با ارائه لوح یادبود تقدیر شد.

در این مراسم از انجمن زنان کارآفرین که اولین انجمنی بودند که پیش‌قدم برای این کار خیر بودند، با لوح تقدیر تشکر شد.

همچنین شرکتهای رهاکو، هلدینگ داده پرداز پارسیان، شرکت کهکشان نور، خبرگزاری زیمانیوز نیز تقدیر شدند.

گفتنی است در مراسم بزرگداشت روز فناوری اطلاعات ۸۲ لوح هر یک به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال توسط ۵۲ نفر از خیرین خریداری شد.

تقدیر از تیم اجرایی و دبیرخانه

در بخش دیگری از مراسم به اشکان ابراهیمی، آزاد معروفی، فرهاد کرم زاده، محمد متشرعی و صادق فرامرزی، اعضای هیأن مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و به همراه مهدی حیدری و کاوه ثروتی لوح تقدیر و یادبودی اهدا شد.

همچنین از علیرضا کشاورز جمشیدیان، دبیر نصر تهران، فریدالدین مشایخی، مدیر حراست، حسین تبریزی، مدیر اجرایی، مریم لطفی، مدیر روابط عمومی، ثریا بیک محمدی، مدیر عضویت و میترا جلیلی، مدیر اجرایی نصر کشور تقدیر شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا