تلویزیون‌های OLED 2017 ال‌جی با قابلیت صدای دالبی TrueHD با کیفیت بالا

امسال، تلویزیون‌های پیشرفته و مدرن OLED ال‌جی به عنوان اولین تلویزیون‌هایی که به فناوری صدای Dolby Atmos مجهز شده‌اند، با استفاده از فناوری Dolby TrueHD  و ارائه صدای بدون افت کیفیت باز هم تجربه صدا را برای مشتریان خود بهتر کرده‌اند. اکنون قابلیت‌های فوق‌العاده پردازش تصویر در تلویزیون‌های OLED در کنار فناوری جدید صدا می‌توانند تجربه سینمایی ایده‌آلی را عرضه کنند.

این فناوری که بدون فشرده‌سازی آهنگ و افت کیفیت آن را پخش می‌کند، با آپدیت این ماه تلویزیون‌های OLED ال‌جی محصول سال ۲۰۱۷ در دسترس خواهد بود. با این آپدیت مشتریان می‌توانند از صدای شگفت‌انگیز Dolby TrueHD که هم اکنون توسط تولید‌کنندگان محتوای۴K UHD Blu-ray  در جدیدترین فیلم‌ها به کار می‌رود، لذت ببرند. همه تلویزیون‌های OLED ال‌جی ۲۰۱۷ با فناوری رمزگشایی Dolby AC-4  عرضه می‌شوند. با این قابلیت که تلویزیون‌های امسال ال‌جی قادرند صدای شی محور نسل آینده را پشتیبانی کرده و صدای سه‌بعدی فراگیری را پخش کنند. تلویزیون‌های پیشرفته و مدرن ۲۰۱۷ ال‌جی که هم اکنون با فناوری Dolby Vision سازگاری داشته و بیش از یک‌صد عنوان فیلم‌ با پشتیبانی از دالبی ویژن را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

آپدیت جدید شامل پشتیبانی از Codec MAT یا Metadata-enhanced Audio Transmission می‌شود که فناوری پخش صدای Dolby TrueHD را در تلویزیون‌های OLED ال‌جی ۲۰۱۷ در زمان انجام بازی‌های ویدئویی میسر می‌کند. مشتریانی که می‌خواهند نهایت تجربه Dolby TrueHD  را داشته باشند می‌توانند با پخش محتوا در ساندبار سازگار با تلویزیون بیشترین لذت را ببرند.

آقای Brian Kwon  رئیس بخش لوازم صوتی‌ و تصویری شرکت ال‌جی الکترونیکس می‌گوید:  تلویزیون‌های ال‌جی تبدیل به پیشگامان بازار تلویزیون‌های پیشرفته و مدرن شده‌اند و بهترین گزینه برای کسانی محسوب می‌شوند که می‌خواهند محتوای تصویری را همان‌گونه که سازندگان آن می‌خواهند تجربه کند. با وجود صدای دالبی و فناوری‌های بصری، ال‌جی به مسیر خود برای بهتر کردن تجربه کاربر و جابه‌جا کردن مرز‌های تماشای تلویزیون ادامه خواهد داد.

دارندگان تلویزیون‌های OLED ال‌جی ۲۰۱۷ می‌توانند از ترکیب تجربه Dolby Vision و Dolby Atmos که با دانلود برنامه کاربری اختصاصی Dolby Access از بازارهای اینترنتی معتبر در دسترس قرار می‌گیرد لذت ببرند. هر ماه بیش از ۱۰ کشور به این فهرست افزوده می‌شوند. این برنامه کاربردی محتوای گوناگونی نظیر برنامه‌های مسافرتی، ورزشی و هنری را برای تمامی اعضای خانواده میسر می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا