اندرویدسیستم عاملکسب و کارنرم‌افزار

امکان تماس ویدیویی گروهی با ۱۲ نفر به صورت همزمان در گوگل دئو

امتیاز دهی

در حالی که خیلی‌ها مجبور به دورکاری و خانه‌نشینی هستند، برای برگزاری جلسات خود می‌توانید از قابلیت تماس ویدیویی گروهی ۱۲ نفره در اپلیکیشن گوگل دئو استفاده کنید.تمام دنیا درگیر ویروس کرونا هستند و این موضوع تاثیر زیادی روی روند کاری کسب و کارهای مختلف گذاشته است. خیلی‌ها مجبور به دورکاری و خانه‌نشینی شده‌اند و باید جلسات کاری خود را با استفاده از ابزارهای موجود انجام دهند. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌های مختلف شرایط ویژه‌ای را برای راحت‌تر و بهتر از سرویس‌های خود فراهم کرده‌اند.

گوگل به تازگی اعلام کرده است که کاربران می‌توانند جلسات خود را با استفاده از امکان تماس ویدویی اپلیکیشن دئو انجام دهند و هم‌زمان با ۱۲ نفر صحبت کنند.

Google Duo یک برنامه ویدیویی ساده است که به عنوان جایگزینی برای Face Time برای سیستم عامل اندروید عمل می‌کند. این برنامه امکان برقراری تماس ویدیویی با خانواده، دوستان و سایر افراد را فراهم کرده است. همچنین به دلیل سهولت در استفاده، ادغام با دستگاه‌های گوگل هوم و کیفیت تماس‌های ویدیویی، خود به یکی از خدمات تماس ویدیویی تبدیل شده است. تا همین اواخر، امکان تماس تلفنی از طریق برنامه Google Duo با ۸ نفر وجو داشت، اما خبر خوب این است که به تازگی شاهد تماس ویدیویی گروهی به صورت همزمان با ۱۲ نفر هستیم.

این عملکرد جدید توسعه یافته نیازی به به‌روزرسانی برنامه ندارد، زیرا این قابلیت از طریق یک سوئیچ سمت سرورهای Duo حاصل می‌شود، بنابراین نیازی به کنترل دستی نسخه جدید نیست. فقط کافی است به استفاده خود از این اپلیکیشن ادامه دهید و این قابلیت برای شما فعال خواهد شد. علمکرد اپلیکیشن گوگل دئو تغییری نداشته است، اما اکنون می‌توانید با افراد بیشتری در چت‌های ویدیویی خود به صورت گروهی ارتباط برقرار کنید.

این امکان می‌تواند برای استارتاپ‌ها، تیم‌های داخلی و مجموعه‌های کوچک خیلی مفید و کاربردی باشد. ولی اگر قصد دارید در سطح بیشتر جلسات خود را برگزار کنید باید سراغ اپلیکیشن‌های تجاری بروید.

منبع
gsmarena
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن