نینتندو

تولید نینتندو سوئیچ به‌زودی به حالت عادی باز خواهد گشت

تولید نینتندو سوئیچ که تحت تاثیر تعطیلی کارخانه‌های چین به‌خاطر پاندمی کرونا قرار گرفته بود، به‌زودی به حالت عادی باز خواهد گشت.

به گزارش Nikkei، نینتندو به‌تازگی جلسه‌ای با سهام‌داران در دفتر مرکزی خود در کیوتو داشته و طی آن، «شونتارو فوروکاوا» (Shuntaro Furukawa)، مدیر کنونی نینتندو ژاپن به سوالات راجع به تولید نینتندو سوئیچ پاسخ داده است. در خصوص تامین موجودی این کنسول، وی گفته است که «انتظار می‌رود تولید از ژوئن به بعد به حالت عادی برگردد».

موجودی سوئیچ در برخی مناطق خصوصاً ژاپن با کمبود مواجه بوده است. جتی محدودیت‌هایی که دورکاری به وجود آورده بود، باعث شده بود که احتمال تاخیر برخی از عناوین نینتندو نیز در نظر گرفته شود. البته همیشه وضعیت موجودی این کنسول در این کشور عجیب بوده است و پیش از پاندمی کرونا هم پیدا کردن سوئیچ در آن دشوار بود.

علی‌رغم تمام این‌ها، با محتویات پیش رو نظیر عناوین انحصاری جدید و به‌روزرسانی رایگان Animal Crossing، به نظر نمی‌رسد که سوئیچ به این زودی‌ها متوقف شود و با فروش 55 میلیون دستگاه در سراسر جهان تاکنون، همچنان با قدرت به جلو خواهد رفت و رکوردهای بیشتری را به ثبت خواهد رساند. به‌تازگی الکترونیک آرتس نیز اعلام کرده است که برنامه دارد حداقل 7 بازی جدید را طی یک سال آینده روی آن به عرضه برساند و این تنها بخشی از محتویات جدیدی است که در راه این کنسول است.

نظر شما راجع به عملکرد نینتندو سوئیچ چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن