تکنولوژی بخار ، ماشین لباسشویی ال جی و شما…

زندگی با چاشنی سرعت و سلامت

زمان عجول است. برای کسی صبر نمی کند. بقیه هم اگر خیال زندگی با کیفیت در سر دارند باید خودشان را با سرعت روزگار سازگار کنند. به همین سادگی.

حالا این مهم ، در همه جوانب زندگی مصداق پیدا می کند. زندگی کاری و شخصی. برای همین است که کمپانی های بزرگ دنیا روز به روز به دنبال مسیرهای مملو از نوآوری برای هماهنگی و البته ارتقای کیفیت زندگی مردم همراه با شرایط فعلی هستند. وقتی هم که پای سلامت و بهداشت به ماجرا باز می شود قضیه جدی تر خواهد شد.

F14U1TBS2_Image7

کمپانی ال جی با نوآوری در زمینه ماشین های لباسشویی ، تکنولوژی بخار را چانشی عملکرد متدوال این وسیله ضروری خانگی کرده است تا مصرف کننده با شرایطی فراتر از کارکرد یک ماشین لباسشویی عادی ، خدمات فوق العاده ای را تجربه کند.

می توان قضیه را اینطور خلاصه کرد که شما با تکنولوژی بخار به تمیز کاری خود سرعت بیشتری می دهید ، به لحاظ سلامت موقعیت بهتری را تجربه می کنید و در نهایت با صرفه جویی در انرژِی ، هزینه کمتری را متحمل می شوید.

با این وصف تعریف شما از کیفیت یک زندگی صحیح چیست؟ یکبار در ذهن خود مرور کنید و بعد لیست زیر را که تکنولوژی بخار ماشین های لباسشویی ال جی را بیشتر توضیح می دهد ، مرور کنید.

*تکنولوژی بخار با قابلیت ضد آلرژیک ، آلرژن ها را از بین می برد. موضوع از این قرار است که بخار با درجه مطلوب و قابلیت پاک کنندگی می تواند به شکل قابل توجهی آلرژن هایی مانند گرد و غبار خانگی ، موی حیوانات ، گرده های گیاهان و حتی شوره های سر را که همگی حساسیت زا هستند از بین ببرد.

*گاهی اوقات شما وقت کافی برای شستشوی لباس خود ندارید. تصور کنید یک جلسه مهم در پیش دارید و یا یک قرار ملاقات حائز اهمیت ؛ اما زمان کافی برای شستشوی لباس خود ندارید. وقتی ماشین لباسشویی شما به تکنولوژی بخار تجهیز شده است می توانید خیلی ساده لباس را داخل آن قرار دهید و در زمانی کوتاه با بخار شویی ، چین  چروک هایش و بوی آن را از بین ببرید. لباس شما در اثر شستشو با بخار کاملا با طراوت خواهد شد.

*درجه حرارت بخار در طول یک دور شستشو می تواند به ۱۰۰ درجه سانتیگراد هم برسد. بخار در این درجه حرارت باکتری ها را قلع و قمع می کند به خصوص انواع خاصی از باکتری ها که روی پارچه ها می نشینند و می توانند سبب بروز مشکلاتی نظیر مسمومیت و اسهال شوند.

*در نهایت موضوع صرفه جویی به میان می آید. توضیح بسیار ساده و قابل درکی در این مورد وجود دارد. شما با استفاده از تکنولوژی بخار که ماشین های لباسشویی ال جی به آن مجهز هستند ، در هر بار شستشو به اندازه ۴ لیتر آب صرفه جویی می کنید. یعنی مقداری بیشتر از آبی که یک خانواده در هر روز از تابستان استفاده می کنند.

*از طرف دیگر تکنولوژی بخار به کار رفته در ماشین های لباسشویی ال جی با ۱۱ درصد صرفه جویی در انرژی ، هزینه های شما را هم کاهش می دهد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید هر شستشوی بخار مترادف صرفه جویی در مصرف برق به میزان روشنایی یک اتاق در مدت زمانی سه ساعت است.

با همه این تفاسیر حالا تعریف شما از سبک زندگی صحیح چیست؟ طبیعی است که وقتی نگرش با توجه به خلاقیت های به کار رفته در شکل زندگی افراد تغییر می کند ، تعاریف از روش زندگی صحیح هم متفاوت خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا