ثبت رکورد جهانی استحکام و ارتفاع

شرکت ال جی و برایان برگ ، رکورد جهانی جدیدی برای بلندترین خانه کارتی که در مدت 12 ساعت ساخته شد به ثبت رساندند. باورنکردنی تر اینکه  این سازه بلند 3.3 متری که رکورد را شکست در بالای یک ماشین لباسشویی کنتوم  که 1000 دور در دقیقه میچرخید، ساخته شد.

برایان برگ، معماری که در هاروارد تحصیل کرده و از 8 سالگی در ساخت سازه های کارتی صاحب مهارت شده است، در اقدام جهت ثبت این رکورد با کمپانی LG همراه شد، این خانه کارتی همانطور که در عکس می بینید  48 طبقه است؛ یک سازه خارق العاده که تنها از کارت های بازی معمولی تشکیل شده است.

جو سئونگ جین مدیرعامل و رئیس لوازم خانگی برقی LG و شرکت “Air Soloutions”  اظهار داشت «قلب ما برای برایان که به مهارت خاصی دسترسی پیدا کرده و همزمان با آن در پررنگ کردن ابداعات فنی لوازم خانگی ال جی به ما یاری رسانده ، می تپد»

وی ادامه داد: «لوازمی مثل ماشین لباسشویی دیگر نباید به عنوان لوزامی پرصدا و لرزنده دیده شوند . آنها همراهانی ساکت و بدون مزاحمت  در آشپزخانه هستند . رخداد  شکستن رکورد خانه کارتی ، روش خلاقانه ای برای نشان دادن این قابلیت بود.»

LG CENTUM WM GUINNESS WORLD RECORD 1

سیستم منحصر به فرد کنتوم LG از یک لرزه گیر نوین مشابه با سیستم خودرو بهره می برد . این سیستم که دارای مخزن ثابت است بطور محسوسی لرزش و سطوح صدا را می کاهد. با خلاصی از فنرهای قدیمی که مخزن بیرونی را نگه میدارد، ماشین لباسشویی مجهز به سیستم کنتوم یکی از بیصداترین موتورهای چرخشی بازار را در خود دارد که صدای آن   تنها 67 دسیبل معادل یک مکالمه معمولی است. با کاهش قسمت های متحرک،  اصطکاک یعنی اصلی ترین دلیل استهلاک  در ماشین های لباسشویی نیز کاهش می یابد. ال جی به فناوری موتورهای دایرکت درایو این ماشین لباسشوئی با گارانتی  20 ساله که دوبرابر استانداردصنعتی است بسیار مطمئن میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا