جاروبرقی دستی ™CordZero با مدت زمان زیاد برای جاروکشی میهمان ایرانی‌ها شد

جاروبرقی بدون سیم جدید ال‌جی  با باتری قابل شارژ در قالب منبع برق خود، مدت زمان کارکرد با قدرت زیادی را برای جاروکشی شما تضمین می‌کند

ال‌جی به تازگی سری جدید جاروبرقی بی‌سیم دستی و پیشرفته ™CordZero را وارد بازار ایران کرده است. این جاروبرقی به منبع تامین برق مستقل، برس ضد گیرکردن مو همراه با موتور اینورتر مجهز است و با وجود باتری‌ قابل شارژ فوق العاده، مدت زمان زیادی برای جاروکشی با کیفیت و راحت به اندازه ۳۰ دقیقه (بالاترین زمان در بین تمامی رقبا) در اختیار کاربر می‌گذارد.

منبع تامین برق: باتری لیتیوم-یون برای مدت زمان جاروکشی طولانی

جاروبرقی دستی CordZero™ ال‌جی جاروکشی را بسیار راحت کرده و مدت زمان جاروکشی و قدرت مکش بالا را به لطف منبع تامین برق مستقل بسیار بیشتر کرده است. منبع برق مستقل در حالت عادی تا ۳۰ دقیقه و در حالت مکش قدرتمند تا ۲۰ دقیقه با باتری قابل شارژ مستقل روشن می‌ماند. این باتری ۱۸ ولت قابل شارژ می‌تواند جداگانه نیز شارژ شود.

برس ضد گیرکردن مو: تمیز کردن بدون توقف

بعضی مواقع موهای در هم پیچیده  انسان و حیوانات در عملکرد جاروبرقی اخلال ایجاد می‌کند و کاربر باید به طرز نامناسبی یکسره بصورت دستی موها را از دهانه برس مکنده جدا کند. کاری که بسیار غیر بهداشتی و پرزحمت است. با سیستم نوآورانه برس ضد گیر کردن ال‌جی این مشکل بزرگ کاملا برطرف شده است. یک لاستیک نرم در دهانه موتوری دستگاه قرار گرفته است که از طریق لرزش، مانع گیرکردن موها در برس جاروبرقی می‌شود. در نتیجه کاربران را از زحمت جدا کردن دستی موها از برس جاروبرقی راحت می‌کند.

موتور اینورتر: قدرت تمیزی بیشتر و پایداری بیشتر

جاروبرقی دستی CordZero™  از موتور مبتکرانه و هوشمند اینورتر ال‌جی استفاده می‌کند که بالاترین عملکرد ممکن را در عین بهروری بالا و پایداری در حجمی کوچک ارائه می‌دهد. موتورهای معمولی از جاروبک های کربنی استفاده می‌کنند، جاروبک ها بخاطر اصطحکاک زیاد در زمان کوتاهی داغ می‌کنند که علاوه بر اثرگذاری منفی بر عمر موتور، باعث آلودگی های کربنی نیز در محیط میگردد. در حالی که موتور اینورتر هوشمند ال جی از قدرت آهنربایی بدون اصطحکاک استفاده می‌کند که طول عمر کارکردی بیش از ۱۰۰۰ ساعت را تضمین می‌کند. موتور هوشمند اینورتر به جاروبرقی قدرت تمیز کردن و جمع‌آوری تا ۹۴ درصد شامل موی حیوانات و دانه‌های عدس را می‌دهد. جای تعجب نیست که ال‌جی کاملا به محصول خود مطمئن است و این موتور اینورتر را برای ده سال گارانتی کرده است.

ویژگی‌های بهبود یافته دیگر

به عنوان یک جاروبرقی ۲ در ۱ ، کاربرد دوگانه جاروبرقی دستی CordZero™ این امکان را به کاربر می‌دهد تا از حالت عصایی برای استفاده از دسته بلند جاروبرقی و حالت قابل حمل برای جاروی دستی استفاده کند. با لوله داخلی و ابزارهای برسی، گردش ۱۸۰ درجه راحت سر جارو و طراحی باریک، جاروبرقی دستی CordZero™ باعث می‌شود تمیز کردن محیط کمتر کاربر را خسته کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا