دره کنیون (Grand Canyon) ساخته شده با پنل‌های OLED ال‌جی بازدیدکنندگان CES را شگفت‌زده کرد

ساختار منحصربه‌فرد و جذاب پنل‌های OLED ال‌جی که به خاطر منعطف بودن و خیره‌کنندگی این پنل‌های تجاری به وجود آمده بود، همه بازدید‌کنندگان نمایشگاه CES 2018 را شگفت‌زده کرد. دره کنیون (Grand Canyon) ساخته شده با پنل‌های OLED ال‌جی که نزدیک سه متر ارتفاع داشت، از ۲۴۶ پنل بدون قاب OLED ال‌جی ساخته شده بود که به صورت محدب و مقعر در این ساختار قرار گرفته بودند و باعث می‌شدند ده‌ها هزار بازدیدکننده یک تجربه استثنایی از یکی از عجایب طبیعت داشته باشند.

فناوری OLED ال‌جی از پیکسل‌های خود نورده استفاده می‌کند تا کنترل کاملی روی روشنایی تصویر و کیفیت آن به وجود بیاید و به خاطر عدم وجود یک منبع نور مجزا این پنل‌ها بسیار سبک، باریک و منعطف هستند. با استفاده از این فناوری منحصربه‌فرد، پنل‌های بدون قاب ال‌جی برای امور تجاری بسیار مناسب بوده و می‌توانند با انعطاف‌پذیری خود کاملا مطابق نیاز شخصی‌سازی بشوند. این کار باعث شده تا این پنل‌ها علاوه بر تبدیل شدن به یک اثر هنری، یک تابلوی تبلیغاتی بسیار کاربردی باشند.

دره کنیون (Grand Canyon) ساخته شده با پنل‌های OLED ال‌جی از ۹۰ پنل مقعر و ۱۵۶ پنل محدب بدون قاب تشکیل شده است. بازدیدکنندگان می‌توانند در راهروی پیچ و خم دار ۲۸ متری این ساختار حرکت کرده و جذابیت تصویر تولید شده توسط ۲ میلیارد پیکسل خود نورده OLED را تجربه کنند.

این تجربه ویدئویی خارق‌العاده که صحنه‌های طبیعی تاثیرگذاری مثل جنگل، قطب، آبشار، کولاک و غیره را به نمایش می‌گذارد و به وسیله صدای Dolby Atmos که در تلویزیون‌های ۲۰۱۸ ال‌جی به کار گرفته شده است، تجربه دیدن این تصاویر را بسیار لذت‌بخش‌تر می‌کند.

فناوری OLED ال‌جی یک دسته‌بندی جدید بسیار پیشرفته از صفحه‌نمایش‌هایی درست کرده است که تصویری هیجان‌انگیز با مشکی مطلق و رنگ‌های باورنکردنی به نمایش می‌گذارند. تصاویری که برخلاف پنل‌های  LCD و یا LED تصویر را بدون افت کیفیت در هر زاویه دیدی به نمایش می‌گذارد. به لطف قابلیت منحصربه‌فرد فناوری OLED در روشن و خاموش کردن هر پیکسل به صورت مجزا، پنل‌ OLED ال‌جی رنگ‌هایی بسیار واقعی که تا به حال ندیده‌اید را به نمایش گذاشته و کنتراستی بی‌نهایت ایجاد می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا