در رقابتهای اورکلاکینگ ۳۰۰۰ دلاری گیگابایت و AMD شرکت کنید

کمپانی گیگابایت که یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت سخت افزار  در جهان است، قصد دارد تا با برگزاری  یک  مسابقۀ اورکلاکینگ آنلاین با پلتفرم AMD (Ryzen) کاربران خود را به استفاده از حداکثر توانایی مادربردهای جدید خود تشویق کنند.

یکی از نکات جذاب این مسابقات برگزاری آن در سطح جهانی است و کاربران ایرانی نیز می توانند با عضویت در وب سایت میزبان و شرکت در این مسابقه از جوایز ارزشمندی که کمپانی گیگابایت برای این مسابقات در نظر گرفته است بهرمند شوند. در این مسابقه گیگابایت برای شرکت کنندگان و نفرات برتر تا  ۳۰۰۰ دلار جایزه در نظر گرفته است و همچنین شامل اهدای جوایز به قید قرعه بین تمامی شرکت کنندگان نیز می باشند.

این رویداد آنلاین در دو کلاس پردازنده های Ryzen 7 و Ryzen 5 برگزار می گردد. همچنین برای خنک سازی پردازنده در کلاس Ryzen 7  کاربران آزاد هستند تا از هر خنک کننده ای بهره ببرند ولی در کلاس پردازنده های Ryzen 5 کاربران مجاز به استفاده از خنک کننده های Extrem نمی باشند. کاربرانی که خواستار شرکت در این مسابقه هستند می توانند برای بررسی بیشتر قوانین و چگونگی برگزاری این مسابقه به صفحه مربوط به قوانین مراجعه کنند.

همانگونه که پیشتر اعلام شد گیگابایت جهت جذابتر کردن این مسابقه برای برندگان و شرکت کنندگان، مبلغی بالغ بر ۳۰۰۰ دلار جایزه تعیین کرده است که جوایز این آن به شرح ذیل می باشد:

کلاس  پردازنده های Ryzen 7

نفر اول ۷۰۰ دلار

نفر دوم  ۳۰۰ دلار

نفر سوم ۲۰۰ دلار

 کلاس  پردازنده های Ryzen 5

نفر اول ۷۰۰ دلار

نفر دوم  ۳۰۰ دلار

نفر سوم ۲۰۰ دلار

 جوایز مربوط به قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگان

نفر اول ۳۰۰ دلار

نفر دوم  ۲۰۰ دلار

نفر سوم ۱۰۰ دلار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا