برترین اخبارتکنولوژیرویداد‌هاسخت افزار

در رقابتهای اورکلاکینگ 3000 دلاری گیگابایت و AMD شرکت کنید

امتیاز دهی

کمپانی گیگابایت که یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت سخت افزار  در جهان است، قصد دارد تا با برگزاری  یک  مسابقۀ اورکلاکینگ آنلاین با پلتفرم AMD (Ryzen) کاربران خود را به استفاده از حداکثر توانایی مادربردهای جدید خود تشویق کنند.

یکی از نکات جذاب این مسابقات برگزاری آن در سطح جهانی است و کاربران ایرانی نیز می توانند با عضویت در وب سایت میزبان و شرکت در این مسابقه از جوایز ارزشمندی که کمپانی گیگابایت برای این مسابقات در نظر گرفته است بهرمند شوند. در این مسابقه گیگابایت برای شرکت کنندگان و نفرات برتر تا  3000 دلار جایزه در نظر گرفته است و همچنین شامل اهدای جوایز به قید قرعه بین تمامی شرکت کنندگان نیز می باشند.

این رویداد آنلاین در دو کلاس پردازنده های Ryzen 7 و Ryzen 5 برگزار می گردد. همچنین برای خنک سازی پردازنده در کلاس Ryzen 7  کاربران آزاد هستند تا از هر خنک کننده ای بهره ببرند ولی در کلاس پردازنده های Ryzen 5 کاربران مجاز به استفاده از خنک کننده های Extrem نمی باشند. کاربرانی که خواستار شرکت در این مسابقه هستند می توانند برای بررسی بیشتر قوانین و چگونگی برگزاری این مسابقه به صفحه مربوط به قوانین مراجعه کنند.

همانگونه که پیشتر اعلام شد گیگابایت جهت جذابتر کردن این مسابقه برای برندگان و شرکت کنندگان، مبلغی بالغ بر 3000 دلار جایزه تعیین کرده است که جوایز این آن به شرح ذیل می باشد:

کلاس  پردازنده های Ryzen 7

نفر اول 700 دلار

نفر دوم  300 دلار

نفر سوم 200 دلار

 کلاس  پردازنده های Ryzen 5

نفر اول 700 دلار

نفر دوم  300 دلار

نفر سوم 200 دلار

 جوایز مربوط به قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگان

نفر اول 300 دلار

نفر دوم  200 دلار

نفر سوم 100 دلار

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن