برترین اخبارتکنولوژیسخت افزار

دستیابی به عملکردی عالی با GIGABYTE RX460 WindForce OC

امتیاز دهی

 

گیگابایت با استفاده از پردازنده گرافیکی میان رده کمپانی AMD، کارت گرافیکی تولید کرده است که برای اجرای بازی های روز قدرتی کافی دارد. این کارت گرافیک RX460 WindForce OC نام دارد که به طور کارخانه ای نیز اورکلاک شده است.

طراحی بی نقص مدار تغذیه و بخش تامین توان در کنار قدرت بالای خنک کننده سبب گردیده تا گیگابایت امکان افزایش فرکانس هسته گرافیکی Baffin به 1212 مگاهرتز در حالت GPU Boost را به دست آورد. از سوی دیگر کاربران نیز شرایط مناسبی برای افزایش فرکانس هسته گرافیکی به اعداد بالاتر را در اختیار دارند تا بتوانند کارایی کارت گرافیک RX 460 را افزایش دهند. کارت گرافیک جدید گیگابایت شامل دو نسخه مجهز به 2 و 4 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 می شود که هر دو نسخه بدون نیاز به کانکتور تامین توان PCI، توان مورد نیاز خود را از اسلات PCI دریافت می کنند.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

مدار تغذیه 1+4 فاز با بهره گیری از ماسفت های با کیفیت ساخت بالا در کنار چوک و خازن های Ultra Durable سبب پایداری کارت گرافیک GIGABYTE RX460 WindForce 2X در شرایط مختلف می شود. به کار گیری این تجهیزات سبب فعالیت مدار تغذیه در محدوده دمای بسیار مناسب می شود و به این شکل طول عمر کارت گرافیک نیز افزایش خواهد یافت.

قابلیت هایی مانند Encode و Decode با کیفیت Ultra HD، استریم و ضبط از بازی های مورد علاقه با توجه به معماری Polaris در اختیار گیمر ها قرار می گیرد. دو عدد فن 80 میلی متری در خنک کننده WindForce 2X قدرت کافی برای کنترل حرارت پردازنده 14 نانومتری Baffin را در اختیار دارد و از این حیث با توجه به توانایی خنک کننده و پردازنده گرافیکی، شرایط مناسبی برای اورکلاک کارت گرافیک فراهم می شود.

 دو عدد فن به کار رفته در نسل جدید خنک کننده WindForce 2X در صورت عدم بارگزاری در محدوده تعیین شده یا افزایش دما به میزان مشخص، به صورت Passive و بدون فعالیت ظاهر می شوند و با گذر از محدوده تعیین شده، فعالیت فن ها آغاز می شود. تنظیماتی مانند افزایش فرکانس هسته و حافظه گرافیکی، سرعت چرخش فن ها و همچنین تنظیم ولتاژ از وظایف اپلیکیشن XTREME Engine گیگابایت است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن