موبایل

عکسی از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی گوشی هوشمند موتورولا

5/5 - (2 امتیاز)

اخیرا گمانه زنی‌های زیادی درباره گوشی هوشمند موتورولا ایکس ۳۰ پرو مطرح شده و یک عکس جدید تأیید می‌کند دوربین گوشی‌های هوشمند آینده به همان اندازه که موتورولا سروصدا ایجاد کرده، می‌توانند چشمگیر باشند.

به گزارش سیار نیوز، گوشی X۳۰ Pro که با نام Edge ۳۰ Ultra هم شناخته می‌شود به یک دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی در پشت خود تجهیز شده که آن را به یکی از چشمگیرترین گوشی‌های هوشمند متمرکز بر عکاسی در صنعت تبدیل کرده است.

در حالی که موتورولا درباره کیفیت تصاویری که X۳۰ می‌توانید تولید کند صحبت کرده بود، سرانجام انتشار یک عکس نشان داد که بالاخره می‌توانیم آن را با چشمان خود ببینیم.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

مدیر کل موتورولا در سایت Weibo پستی از تصویر یک دسته گل که با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی گرفته شده به اشتراک گذاشته است. حتی با وجود اینکه عکس برای بارگذاری در وبسایت فشرده شده، هنوز هم فوق العاده زیباست. با بزرگنمایی روی عکس می‌توان جزئیات دقیق گیاه را مشاهده کرد.

دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی گوشی موتورولا

اگرچه این تصویر یک عکس منحصر به فرد بوده و هنوز به طور رسمی X۳۰ را در عمل مشاهده نکرده‌ایم، باز هم نشان می‌دهد که از دوربین X۳۰ Pro که اواخر این ماه عرضه می‌شود می‌توان چه انتظاری داشت. با توجه به اهمیتی که لنزهای دوربین گوشی‌ها در چند سال اخیر پیدا کرده‌اند، دیدن دستگاهی که کیفیت را دو برابر می‌کند و عکاسی را به تمرکز اصلی تبدیل می‌کند، هیجان‌انگیز است.

در حالی که عکاسان درباره X۳۰ Pro باید هیجان زده باشند اما هنوز در مورد فضای ذخیره سازی نگرانی‌هایی وجود دارد. عکس بارگذاری شده در Weibo بیش از ۱۳ مگابایت بود. از این رو امیدواریم X۳۰ Pro گزینه‌های ذخیره سازی داخلی خوبی داشته باشد. در غیر این صورت فضای گوشی سریعا پر می‌شود.

وقتی درباره دستگاه‌های متمرکز بر عکاسی صحبت می‌شود همیشه این نگرانی هم وجود دارد بنابراین باید منتظر باشیم موتورولا گزینه‌های ذخیره سازی مانند پشتیبانی از کارت حافظه را هم فراهم کند.

هنوز درباره زمان عرضه این گوشی اطلاعات رسمی منتشر نشده اما بر اساس برخی اطلاعات فاش شده به نظر می‌رسد که از اواخر این ماه در چین به فروش می‌رسد و از اواسط یا اواخر آگوست هم به صورت بین المللی عرضه می‌گردد. از این رو می‌توان انتظار داشت از هفته‌های آینده عکس‌های بیشتری از X۳۰ Pro مشاهده کنیم. امیدواریم نمونه‌های آینده با فشرده‌سازی محدود نشوند تا بتوانیم دقیقاً ببینیم که موتورولا چه چیزی در چنته دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن