دو محصول جدید افرانت رونمایی شد

پایگاه داده ابری و دیتاسنتر ابری به سبد محصولات افرانت اضافه شد.
به گزارش زیمانیوز، پایگاه داده ابری (DBaaS) و دیتاسنتر ابری VDC افرانت در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران ۱۴۰۲ رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت افرانت؛ پایگاه داده ابری یا همان دیتابیس ابری افرانت یک مدل رایانش ابری است که در آن رائه دهنده خدمات ابری, پایگاه داده را برای کاربر بر روی بسترکلاود میزبانی و مدیریت می کند.
در DBaaS کاربران می توانند بدون نیاز به مالکیت، نصب و یا مدیریت زیرساخت ها و نرم افزارهای زیربنایی, به یک پایگاه داده کاملاً کاربردی دسترسی داشته باشند و از آن در توسعه محصولات نرم‌افزاری مورد نیاز استفاده کنند.
بنابراین گزارش، در این تکنولوژی، راه اندازی پایگاه داده، پیکربندی، امنیت، پشتیبان گیری و بازیابی، به روز رسانی نرم افزار و مقیاس بندی در شرکت افرانت صورت گرفته و این امکان را به کاربر می دهد تا تنها برروی مدیریت داده ها و وظایف توسعه برنامه تمرکز کند.در حقیقت این سرویس یک راه حل پایگاه داده منعطف و بر اساس تقاضا را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانند به راحتی بر اساس نیازهای عمومی و حتی نیازهای خاص آنها سفارشی سازی شود.
دیتاسنتر ابری افرانت VDCبنابراین گزارش یکی دیگر از سرویس های ارایه شده افرانت در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ سرویس دیتاسنتر ابری است که به منظور راه‌اندازی و مدیریت شبکه وسیع و گسترده‌ای از منابع مجازی شامل، سرور ابری، شبکه، روتر، فایروال و … به عنوان یک زیرساخت دسترس‌پذیر و مقیاس‌پذیر بر روی بستر «زیرساخت به عنوان سرویس(IaaS) پیاده‌سازی شده است.در این سرویس منابع سخت‌افزاری دارای سطح پایداری و قابلیت اطمینان بااستاندارد های طراحی Tier IVهستند و ارتقا و کاهش منابع سرورها در سرویس دیتاسنتر ابری افرانت بصورت خودکار و در لحظه از طریق پرتال کاربران انجام می‌شود.
در این سرویس تمام فرآیندهای کنترلی اعم از مدیریت سرورهای مجازی، شبکه، فایروال، VPN و Load Balancer از طریق پرتال کاربران به صورت تجمیع شده در دسترس کاربر قرار می گیرد.بنابراین گزارش امکان اتصال به شبکه MPLS مخابرات و سرورهای اختصاصی افرانت، امکان ساخت ماشین مجازی از سیستم عامل های پیش فرض، پرداخت بر اساس مصرف، تنها به اندازه ای که از منابع استفاده شده از مهمترین مزایای سرویس دیتاسنتر ابری افرانت می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا