دیدار و تفاهم مدیرکل نمایشگاه سبیت آلمان

دیدار و تفاهم مدیرکل نمایشگاه سبیت آلمان با مدیران و اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ، برای نخستین بار سمینار معرفی نمایشگاه سبیت آلمان، برنامه ها و دستاوردهای آن را با حضور مدیرکل این نمایشگاه برگزارمی کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، اصغر رضانژاد، دبیر سازمان با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم و همکاری صورت گرفته با شرکت فوژان راهبران نامی به عنوان نماینده نمایشگاه های کلن و هانوفر آلمان درکشور، این سمینار با حضور مارتینا لوبن، مدیرکل نمایشگاه CeBIT آلمان در محل سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برگزار می شود.

رضانژاد با اشاره به هدف برگزاری این سمینار ادامه داد: با توجه به اهمیت نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگترین  نمایشگاه کامپیوتر جهان و همچنین حضور برترین و معتبرترین شرکت های فناوری اطلاعات دنیا به شکل سالیانه در این نمایشگاه، سازمان قصد دارد با همکاری نماینده سبیت در ایران، این سمینار را با هدف آشنایی هرچه بیشتر شرکت های عضو سازمان برگزار کند.

او با تاکید براینکه مدیرکل نمایشگاه سبیت آلمان در این سمینار به معرفی دستاوردها و برنامه های این نمایشگاه می پردازد، گفت: دراین سمینار، فرصت تبادل نظر اعضا و فعالان حوزه فناوری اطلاعات با مدیرکل بزرگترین نمایشگاه کامپیوتر جهان فراهم است.

به گفته دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، مدیران شرکت های عضو سازمان می توانند با حضور در این سمینار، انتظارات و مشکلات خود برای حضور در نمایشگاه سبیت را مطرح کنند.

رضانژاد با بیان اینکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به دنبال جذب تسهیلات برای حضور هدفمند اعضا در نمایشگاه سبیت است، گفت:سازمان قصد دارد از طریق  توسعه همکاری با نماینده نمایشگاه های کلن و هانوفر آلمان درکشور، برای اولین بار شرایط حضور اعضای خود در این نمایشگاه جهانی را تسهیل کند.

او در این رابطه ادامه داد: با توجه به مذاکرات مثبت سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با مدیرکل نمایشگاه سبیت آلمان و نماینده این نمایشگاه در کشور، انتظار می رود بتوانیم امسال شاهد حضور شایسته شرکت های عضو سازمان در نمایشگاه CeBIT آلمان باشیم.

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به زمان و مکان برگزاری این سمینار گفت:

سمینار” معرفی نمایشگاه سبیت آلمان، برنامه ها و دستاوردهای آن” قرار است روز سه شنبه ۵ مردادماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح در سالن کنفرانس دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برگزار شود.

به گفته رضانژاد، مخاطبان این سمینار، مدیران ارشد شرکت های عضو سازمان هستند.

علاقمندان برای ثبت نام و اعلام حضور در این سمینار می توانند به پورتال سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با آدرس tehrannsr.org مراجعه کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا