رونق بیشتر کسب و کار با کامپیوتر های VivoPC سری CSM ایسوس

 ایسوس به طور رسمی VivoMini PC UN65U را به برنامه ی جهانی Corporate Stable Model (CSM) افزود؛ برنامه CSM یک ابتکار عمل، با هدف ارائه خدمات به مشتریان با عرضه پایدار محصول، پشتیبانی پس از فروش بسیار پیشرفته طراحی شده است. CSM در حال حاضر برترین و سازگارترین برنامه بین سیستم ها در جهان، برای پروژه های تجاری است که اینک دامنه آن به مینی کامپیوترها نیز کشیده است. مینی کامپیوترهای ASUS CSM برای کسب و کارهای کوچک، متوسط (SMB) و شرکت ها مناسب هستند.

با خرید هر یک از این مینی کامپیوترها، نسخه ای از CSM به ارزش ۶۰ دلار را از ASUS Control Center دریافت خواهید کرد که مجموعه نرم افزاری مدیریت IT در سطح سرور بوده و کنترل و نظارت جامع را برای شما فراهم خواهد کرد. افزون بر تمام این موارد، محصولات مبتنی بر CSM دارای نقشه راه پایدار و اطمینان از دسترس بودن تا ۳۶ ماه هستند.

راه حلی به نام ASUS CSM mini PC!

مینی کامپیوتر VivoMini PC UN65U نخستین مینی PC جهان است که قابلیت های یک کامپیوتر دسکتاپ کامل کسب و کار را در یک کیس ۰.۶ لیتری کوچک عرضه می دارد. این محصول با استفاده از پردازنده های نسل هفتم اینتل در نمونه های Intel Core طراحی شده است که دارای ذخیره سازی دو گانه، شامل مدل های ۲.۵ اینچی از SSD و HDD ها است. همچنین در بخش ذخیره سازی شاهد ماژول های پیشرفته SSD M.2 با پهنای باند ۳۲ گیگابیت در ثانیه هستیم. مینی کامپیوتر VivoMini UN65U می تواند از ماژول های Intel Optane نیز استفاده کرده و سرعت عملکرد HDD را در بخش هایی همچون ذخیره سازی فایل های بزرگ، بسیار بالا ببرد. VivoMini PC UN65U ها با طراحی مدرن خود، امکان ارتقاء و دسترسی به سخت افزارهای داخلی را بسیار آسان کرده است.

ایسوس قصد دارد تا مجموعه ای کامل از مینی کامپیوترهای خود را مبتنی بر ویژگی های تجاری CSM طراحی نماید که در ماه های آینده شاهد پیوستن مدل هایی همچون VivoMini VC65, VivoMini VC68V و VC68R, VivoMini UN68U, ASUSPRO Mini PC E520 و E420 به زمره نسخه های دارای CSM خواهیم بود.

ASUS Control Center

  ASUS Control Center یک مجموعه متمرکز مدیریت فناوری اطلاعات است که راندمان سازمانی را از طریق کنترل کامل در یک رابط بسیار کاربر پسند افزایش می دهد. ASUS Control Center امکان نظارت بالا و بهترین تجربه مدیریت فناوری اطلاعات را برای محصولات سازمان و تجاری ایسوس فراهم می کند. محصولات ASUS CSM به وسیله ASUS Control Center به شما اجازه خواهند تا تا مواردی از جمله نظارت بر دمای سیستم، فن، ولتاژ کاری و وضعیت سخت افزارها را کنترل کرده و همچنین امکان مدیریت محیط دسکتاپ از راه دو،از جمله دسترسی به وضعیت برق سیستم مانند حالت های روشن، خاموش، آماده به کار و تنظیمات بایوس را فراهم می سازد. در بخش کنترل BIOS، حتی بروزرسانی آن نیز از این طریق امکان پذیر است. ASUS Control Center دیگر ویژگی های مهم امنیتی مانند دسترسی و یا غیر فعال کردن دسترسی به دستگاه های ذخیره سازی USB را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 ایسوس قبل از بازبینی محصول یک Engineering Change Notice (‏ECN)، یک اعلان پایان عمر محصول (EOL) را ۶ ماه قبل از EOL محصول و اعلان آخرین سفارش خرید (LBO) را سه ماه قبل از EOL منتشر می کند که زمان کافی برای آمادگی سازمان شما جهت تبدیل محصول را فراهم می سازد. 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا