رونمایی از پلتفرم جدید ایران اسکیپ

 

مراسم رونمایی و نشست خبری از پلتفرم جدید ایران‌اسکیپ، سامانه جامع مشاهده، مقایسه، رزرو و خرید آنلاین بلیت انواع اتاق فرار در سطح کشور با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش سیارنیوز، این رویداد در سالن همایش‌های خیریه رعد در شهرک غرب با حضور دهها نفر از خبرنگاران و مجموعه‌داران اتاق‌های فرار برگزار شد.

شروع همایش با راهبری و هدایت آرش سروری، برنامه‌ساز فناورانه و فعال حوزه نوآوری، فناوری و استارتاپی در مورد رویداد و پجموعه ایران اسکیپ بود.

مسیح خدابخشیان، دبیر انجمن بازی‌های فکری و عضو کارگروه اتاق فرار شورای نظارت بر اسباب‌بازی و البته فعال اتاق فرار از سال ۹۵ درباره آمار و وضعیت اتاق‌فرارها و بازار این صنف صحبت کرد و گفت بیش از ۴۵۰ اتاق فرار در سطح ایران و بیش از ۳۰۰ تا اتاق فرار در تهران و حدود ۱۰۰ اتاق فرار در استان البرز وجود دارد و بازار ماهانه این بازار، حدودا ۱۵۰۰ سانس در ماه است.

سپس سیدعلی مهام، مدیر عامل ایران‌اسکیپ درباره انتخاب نام ایران‌اسکیپ صحبت کردند و اینکه انتخاب اسم ایران در هر برندی مسولیت و بار بیشتری برای اون برند در پیش دارد و ایران‌اسکیپ تمام سعی خود را انجام داده تا پشتیبانی ۲۴ ساعته ایران اسکیپ بدون نقض باشد و پاسخگوی مجموعه‌داران و مشتریان شوید.

سپس آقای محمدجواد امینی از پلتفرم جدید ایران اسکیپ با UI و UX جدید رونمایی کرد و اشاره به دانش فنی تیم ایران‌اسکیپ کرد. وی اضافه کرد پلتفرم جدید در بهینه‌ترین حالت ارائه می‌شود و این پلتفرم دارای امکان نمایش اتاق فرارها بر اساس منطقه جغرافیایی است و امکان کنسلی سانس، رزرو آسان، ورود و ثبت‌نام سریع است، همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از این پلتفرم امتیاز دریافت کنند و کد تخفیف بگیرند.

برای مشاهده این پلتفرم جدید به آدرس ایران‌اسکیپ یا شبکه اجتماعی آن مراجعه فرمایید و لذت مشاهده، مقایسه و رزرو اتاق‌های فرار در کشور را به صورت آنلاین تجربه کنید:

Iranescape.com

@iranescape_com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا