سازمان به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی است

 نمایشگاه الکامپ و ۱۰ استارتاپ برتر ایرانی با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور باهدف معرفی توانمندی‌های صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و ایجاد زمینه آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران، در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان، حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ناصر علی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اعلام این خبر به  چشم‌انداز حضور سازمان در سبیت آلمان اشاره کرد و گفت: سازمان باهدف معرفی  توانمندی کسب‌وکارهای نوپای فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه آمار و دستاوردهای کسب‌وکارهای ICT امسال برای اولین بار در نمایشگاه سبیت آلمان ۲۰۱۷ حضور یافت.

سعادت با اشاره به دعوت از استارتاپ ها و سرمایه‌گذاران برای حضور و سرمایه‌گذاری مشترک در ایران ادامه داد: سازمان در این نمایشگاه از استارتاپ ها و سرمایه‌گذاران مختلف برای حضور و سرمایه‌گذاری مشترک در ایران دعوت کرد.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، ایران را امن‌ترین و بزرگ‌ترین بازار مصرفی فناوری اطلاعات در خاورمیانه خواند و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در نمایشگاه سبیت  تمرکز خود را بر معرفی ابعاد مختلف کشور برای حضور و پذیرش سرمایه‌گذاری‌های حوزه فناوری اطلاعات قرار داد و با هیات های تجاری از کشورهای گوناگون به بحث و تبادل‌نظر پرداخت.

او با اشاره به حمایت سازمان برای حضور ۱۰ استارتاپ برتر نمایشگاه الکامپ بیست و دوم در سبیت ۲۰۱۷ گفت: در سالن ۱۱ نمایشگاه سبیت امسال شاهد حضور ۱۰ استارتاپ برتر الکام استارز بودیم که با حمایت مستقیم سازمان حضور موفقی داشتند. ضمن معرفی این استارتاپها به بازدیدکنندگان این پیام منتقل می‌شد که صدها کسب‌وکار نوپای خلاق در ایران وجود دارد که آماده همکاری و جذب سرمایه‌گذار هستند.

 

همچنین سازمان باهدف معرفی نمایشگاه الکامپ و جذب مخاطبان بین‌المللی برای الکامپ ۲۰۱۷ که تابستان امسال برگزار می‌شود، غرفه الکامپ را در کنار غرفه سازمان در سبیت آلمان برپا ساخت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا