ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

سازنده‌ی بازی Star Wars: Squadrons روی چندین پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کند

به نظر می‌رسد که استودیوی EA Motive پس از عرضه‌ی بازی Star Wars: Squadrons به‌تازگی، مشغول توسعه‌ی پروژه‌های جدید معرفی نشده‌ای است.

«موتیو استودیوز» (Motive Studios) یکی از جدیدترین استودیوهای الکترونیک آرتس به شمار می‌رود که پس از توسعه‌ی بخش کمپین تک‌نفره‌ی Star Wars Battlefront 2 و همچنین انتشار اولین ساخته‌ی کامل خود یعنی بازی Star Wars: Squadrons به‌تازگی، در حال حاضر پروژه‌های متعددی را در دست توسعه دارد.

«پاتریک کلاس» (Patrick Klaus)، مدیر استودیوی موتیو در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده است که در حال حاضر مشغول کار بر روی «چند عنوان معرفی نشده» هستند و می‌خواهند با آزمایش ایده‌های تازه و تقویت تجربیات گذشته، مرزهای انتظارات بازیکنان را جابه‌جا کنند.

علاوه بر Star Wars: Squadrons، ما روی چند پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کنیم. نوآوری دشوار اما همچنین هیجان‌انگیز و انرژی‌بخش است. ما ایده‌های زیادی را امتحان می‌کنیم که نمی‌توانید با آن‌ها کنار بیایید. تکرار و آزمایش کلید پیدا کردن چیزی عالی هستند. تیم سازنده فوق‌العاده مستعد است و ما به شدت در حال تلاش هستیم تا بازی‌هایی آرمانی بسازیم که مرزهای انتظارات بازیکنان در حال حاضر و در آینده را جابه‌جا می‌کند.

الکترونیک آرتس پیش‌تر اظهار داشته است که قصد دارد دنیای بازی‌های Star Wars را هرچه بیشتر گسترش بدهد و از این رو ممکن است که موتیو توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی را از این فرانچایز در پیش گرفته باشد. اوایل امسال این شرکت اعلام کرد که Star Wars Jedi: Fallen Order که درخشان ظاهر شد، شروعی بر یک فرانچایز جدید محسوب می‌شود و ظاهراً دنباله‌ی این عنوان توسط استودیوی «ریسپان» (Respawn) در دست توسعه است.

Star Wars: Squadrons هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار دارد و سازندگان تایید کرده‌اند که برنامه‌ای برای پشتیبانی آن پس از عرضه با محتویات جدید ندارند که رویکردی متفاوت نسبت به سایر عناوین امروزه‌ی الکترونیک آرتس به حساب می‌آید که در واقع مدلی شبیه به یک سرویس زنده دارند.

نظر شما درباره‌ی بازی Star Wars: Squadrons چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن