پی اس 4

سازنده‌ی بازی The Last of Us 2 احتمالاً توسعه‌ی عنوان جدیدی را شروع کرده است

به نظر می‌رسد که سازنده‌ی بازی The Last of Us 2 یعنی استودیوی «ناتی‌داگ» (Naughty Dog) روی پروژه‌ی معرفی نشده‌ای برای پلی‌استیشن 5 کار می‌کند.

بدون شک استودیوی ناتی‌داگ نقشی حیاتی در لاین‌آپ فرست پارتی و انحصاری سونی برای پلی‌استیشن 5 دارد و به نظر می‌رسد که این استودیو کار روی پروژه‌ی جدید خود را شروع کرده است. به گزارش Twisted Voxel، تغییرات و ترفیع برخی از اعضا می‌تواند حاکی از این باشد که در اواسط 2020 پروژه­‌ی تازه‌ای در دست توسعه قرار گرفته است.

«وینیت آگاروال» (Vinit Agarwal) و «ریچارد کمبیر» (Richard Cambier) که هر دو پیش‌تر طراحان ارشد استودیوی ناتی‌داگ بودند، در سپتامبر 2020 به جایگاه کارگردان ترفیع پیدا کرده‌اند که می‌تواند بدین معنی باشد که برای پروژه‌ای جدید به این جایگاه منصوب شده‌اند. همچنین «ماکسیم ژوراولوف» (Maksym Zhuravlov)، «میشال ماک» (Michal Mach) و «مکس دیخوف» (Max Dyckhoff) به ترتیب به انیماتور اصلی، انیماتور ارشد و مهندس هوش مصنوعی ارشد ترفیع یافته‌اند.

علاوه بر این، «ویلیون برینک» (Waylon Brinck) در اکتبر 2020 جایگاه مدیر توسعه را به دست آورده و نکته‌ی جالب‌تر این است که در پروفایل LinkedIn او ذکر شده که کار روی یک پروژه‌ی معرفی نشده به‌عنوان مدیر طراحی صدا را آغاز کرده است.

سازنده‌ی بازی The Last of Us 2 در اواسط 2020 اقدام به استخدام نیرو برای یک بازی جدید روی پلی‌استیشن 5 نیز کرده و احتمال اینکه برای همین پروژه‌ی این استودیو باشد قابل توجه است.

در حال حاضر مشخص نیست که عنوان پیش روی استودیوی ناتی‌داگ چه خواهد بود. «نیل دراکمن» (Neil Druckmann) به‌عنوان یکی از مدیران این استودیو و کارگردان The Last of Us، کمی پس از عرضه‌ی بازی The Last of Us 2 اعلام کرد که عنوان بعدی آن‌ها دنباله‌ی این بازی یا یک آی‌پی کاملاً جدید خواهد بود. در عین حال انتظار می‌رود که ناتی‌داگ در حال توسعه‌ی بخش چندنفره‌ی The Last of Us 2 باشد.

در آخر لازم به ذکر است که جدیدترین ساخته‌ی ناتی‌داگ یعنی The Last of Us 2 که تحسین منتقدان و بازیکنان را به دست آورد و عملکرد تجاری قوی‌ای را از خود به نمایش گذاشت، هم‌اکنون به‌صورت انحصاری در دسترس پلی‌استیشن 4 قرار دارد. این عنوان که بیش از 2000 نفر در توسعه‌ی آن نقش داشتند، تنها طی هفته‌ی اول انتشارش 4 میلیون نسخه به فروش رساند و به سرعت در بین 5 بازی انحصاری پرفروش پلی‌استیشن 4 قرار گرفت.

پیش‌بینی شما از عنوان جدید سازنده‌ی بازی The Last of Us 2 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن