ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

شایعه: مجموعه‌ی دو فصل بازی The Telltale Batman در راه است

با توجه به شایعه‌ای جدید، به نظر می‌آید که مجموعه‌ای شامل هر دو فصل بازی The Telltale Batman در راه است. در ادامه همراه سیار نیوز باشید.

درحالی که همگی منتظر معرفی نسخه‌ی جدید سری Arkham از سوی سازنده‌ی Batman: Arkham Origins یعنی استودیوی WB Montreal هستیم (که شاید به‌زودی این اتفاق بیفتد و شاید نیفتد)، به نظر می‌رسد که اخبار دیگری هم از بتمن‌ هست که البته کمی تفاوت دارد.

در سایت رده‌بندی سنی استرالیا عنوانی با نام The Telltale Batman Shadows Edition رده‌بندی شده است که رده‌بندی آن دقیقاً مثل دو فصل The Telltale Batman است. این یعنی به احتمال بسیار زیاد با مجموعه‌ای مشابه The Walking Dead: The Telltale Definitive Collection مواجه هستیم.

تعطیلی استودیوی کاربلد تل‌تیل یکی از اتفاقات ناگهانی و متعجب‌کننده‌ی چند وقت اخیر در صنعت بازی بود که کمی پس از عرضه‌ی فصل دوم The Telltale Batman به وقوع پیوست و باعث ناراحتی بسیاری از بازیکنان شد. این بازی خصوصاً فصل دوم آن به‌خاطر پرداخت منحصر به فردش به بتمن و رابطه‌ی بین او و جوکر مورد تحسین و تمجید همگان قرار گرفت و حال بازگشت آن در قالب یک مجموعه‌ی جامع بسیار خوشحال‌کننده و بهترین فرصت برای کسانی است که تاکنون موفق به تجربه‌ی آن نشده‌اند.

البته مثل همیشه باید منتظر اعلام رسمی از سوی سازنده و ناشر بود و نمی‌توان صرفاً به یک رده‌بندی اطمینان کرد.

نظر شما درباره‌ی انتشار یک مجموعه از دو فصل بازی The Telltale Batman چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن