کامپیوتر خانگیگیم

شرکت ولو هم‌اکنون چند بازی جدید را در دست توسعه دارد

«گیب نیوئل» (Gabe Newell)، مدیر عامل شرکت ولو اعلام کرده که چند بازی جدید در دست توسعه قرار دارد که تاکنون از آن‌ها صحبتی به میان نیامده است.

گیب نیوئل به‌تازگی طی مصاحبه با 1 News تایید کرده است که شرکت ولو در حال حاضر روی چندین پروژه کار می‌کند. این خبر را درحالی می‌شنویم که یک سال قبل، نسخه‌ی جدید سری Half-Life که سال‌ها طرفداران انتشارش را می‌کشیدند تحت عنوان‌ Half-Life: Alyx به انتشار رسید. نیوئل عرضه‌ی این عنوان را باعث زنده شدن شور و هیجان تیم سازنده برای ساخت و انتشار بازی‌های جدید دانسته و چنین گفته است:

Alyx عالی بود – بازگشت به ساخت بازی‌های تک‌نفره، انگیزه‌ی زیادی را در داخل شرکت برای اینکه بیشتر به این کار بپردازد ایجاد کرد.

با این وجود در حال حاضر هیچ جزئیاتی از پروژه‌های در دست ساخت شرکت ولو در دست نیست. وقتی از نیوئل درباره‌ی نسخه‌ی جدید Portal یا Half-Life پرسیده شده، وی چنین پاسخ داده است:

من موفق شده‌ام که برای مدتی طولانی درباره‌شان صحبت نکنم و امیدوارم همچنان بتوانم این رویه را ادامه بدهم تا زمانی که این موضوع قابل بحث باشد. پس از آن به سوالاتی جدید خواهیم پرداخت.

اخیراً شایعه شده بود که ولو مشغول توسعه‌ی عنوانی با اسم رمز Citadel است ولی نیوئل آن را تکذیب کرده است.

ما اسم‌های رمز متعددی داریم – آیا به یک اسم رمز اشاره دارید؟ نمی‌دانم Citadel چیست – اصلاً Citadel چیست؟ برای اینکه شفاف‌سازی کنم باید بگویم ما در داخل اسم‌های رمز مختلفی داریم که در طول زمان تغییر پیدا می‌کنند.

اینکه جزئیاتی از پروژه‌های شرکت ولو ارائه نشده شاید برای عده‌ای ناراحت‌کننده باشد ولی از طرفی دیگر نیوئل شفاف‌سازی کرده که بازی‌های جدیدی از این شرکت در راه است.

ما قطعاً بازی‌هایی را در دست توسعه داریم که قرار است آن‌ها را معرفی کنیم.

باید منتظر ماند و دید که ولو چه زمانی از پروژه‌های آینده‌ی خود رونمایی به عمل خواهد آورد که قطعاً بازیکنان مشتاقشان هستند.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن