علاقه‌مندان برای شرکت در اختتامیه جشنواره گیم تهران ثبت‌نام کنند

تنها دو هفته دیگر تا آیین اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران باقی مانده است. علاقه‌مندان به بازی‌سازی و بازی‌های ایرانی برای نخستین بار می‌توانند جهت شرکت در جشن بزرگ بازی‌سازان ایرانی ثبت‌نام کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، همانند سال‌های گذشته، از تیم‌ها و افرادی که برای جشنواره اثر ارسال کرده‌اند مستقیما جهت حضور در آیین اختتامیه دعوت بعمل می‌آید و این عزیزان نیازی به ثبت‌نام ندارند.

بازی‌سازانی که اثری در جشنواره ندارند یا علاقه‌مندان به بازی و بازی‌سازی می‌توانند به صورت الکترونیکی برای حضور در آیین اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران ثبت‌نام کنند.

به‌دلیل مشکلات و ضعف‌های روش دعوت سنتی، الکترونیکی شدن شرکت در آیین اختتامیه به برگزاری و مدیریت بهتر مراسم کمک شایانی می‌کند.

لازم به ذکر است ثبت‌نام رایگان بوده و تعداد بلیت‌ها نیز محدود است. تمامی علاقه‌مندان، فعالین صنعت و بازی‌سازانی که اثری در جشنواره ندارند؛ برای حضور در آیین اختتامیه می‌توانند با مراجعه به صفحه https://evand.com/events/6thtgf، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

همراه داشتن بلیت ایوند جهت ورود به مراسم، الزامی است.

آیین اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، ۲۱ اسفند ماه در سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا