رویداد‌ها

علت اخراج های ناگهانی کاربران از اینستاگرام

امتیاز دهی

آیا شما هم دیروز به طور ناگهانی و بدون خارج شدن از اینستاگرام اخراج شدید؟ اگر پاسختان مثبت است، بهتر است بدانید که اینستاگرام طی یک اطلاعیه رسمی علت این اتفاق را برای کاربران خود توضیح داده. ظاهرا وجود یک اشکال نرم افزاری موجب این امرشده که، تعداد نامعلومی از کاربران موفق به ورود به این شبکه اجتماعی نشوند.

این مشکل نرم افزاری باعث شد تا برخی از کاربران اینستاگرام به حمله هکرها مشکوک شوند، خصوصا زمانی که با وجود وارد کردن رمز عبور صحیح، باز هم امکان ورود به حساب کاربری خود را نداشتن. مسئولین اینستاگرام با اشاره به این مشکل در اطلاعیه جدید، ضمن رفع ابهامات در مورد حمله های هکری اذعان داشته اند که “از این پس می توانید بدون مشکل همانند گذشته وارد حساب کاربری خود شوید، البته ممکن است این کار کمی بیشتر از گذشته به طول بینجامد.”

اینستاگرام برای رفع نگرانی کاربران در ادامه افزوده: “به خاطر برطرف نمودن این مشکل، رمز عبور هیچ کدام از کاربران تغییر نکرده است.” بنابراین از حالا می توانید با خیال راحت وارد حساب های کاربری خود شوید، فقط باید زمان بیشتری از قبل منتظر بمانید. گفتنی است بر خلاف اینستاگرام، آمازون چند روز پیش به خاطر حمله هکرها در روز جمعه سیاه مجبور شد تا رمز عبور بسیاری از کاربرانش را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن