فراخوان رسانه های تخصصی حوزه ICT تا نوزدهم آبان ماه

رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تا پایان روز سه شنبه ۱۹ آبان ماه فرصت دارند تا درخواست و تعهدات خود را برای دریافت غرفه در نمایشگاه الکامپ اعلام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم با اعلام این خبر در نشست هم اندیشی با رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفت: اصحاب رسانه که در حوزه ICTفعال هستند، بخش بزرگ و تاثیرگذار صنعت ICT به شمار می روند و همین باور منجر به برگزاری نشست هم اندیشی با نشریات و رسانه های این حوزه در خصوص نمایشگاه الکامپ بیست و یکم شد تا جایگاه شایسته فعالان صنعت اطلاع رسانی به آنها اختصاص یابد.

در این نشست که با حضور سردبیران نشریات و رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، دیدگاه، نظرات و انتظارات طرفین در خصوص پوشش خبری، اخبار الکامپ مطرح شد.

در پایان این نشست به رسانه ها و نشریات تخصصی حوزه ICT تا آخر روز سه شنبه ۱۹ آبان ماه فرصت داده شد تا درخواست هایشان برای دریافت غرفه و تعهداتشان را از طریق ایمیل Info@irannsr.org به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اعلام کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا