ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

برنامه‌ای برای ساخت فصل پنجم بازی The Walking Dead وجود ندارد

شرکت «اسکای‌باند گیمز» (Skybound Games) اعلام کرده است که در حال حاضر برنامه‌ای برای توسعه‌ی فصل پنجم بازی The Walking Dead ندارد.

تا چند وقت قبل به‌خاطر تعطیلی و مشکلات استودیوی «تل‌تیل گیمز» (Telltale Games) حتی بعید به نظر می‌رسید که The Walking Dead به پایان خود برسد اما پس از اینکه اسکای‌باند مالکیت آن را در اختیار گرفت و فصل چهارم را به اتمام رساند، همگی منتظر فصل پنجم بوده‌اند و به‌تازگی نیز شایعات راجع به ساخت فصل جدید شدت گرفته که متاسفانه اسکای‌باند گیمز آن‌ها را تکذیب کرده است.

اسکای‌باند گیمز در حساب رسمی توئیتر خود از اشتیاق و علاقه‌ی طرفداران تشکر و قدردانی کرده اما اعلام کرده است که برنامه‌ای برای ساخت فصل پنجم بازی The Walking Dead ندارد.

معاون محتوی آنلاین اسکای‌باند یعنی «برایان هانتینگدون» (Brian Huntingdon) نیز در رددیت تایید کرده است که شایعات و گزارشات اخیر صحت ندارند و احتمال ساخت فصل پنجم The Walking Dead به شدت پایین است.

در این‌طور مواقع هیچ‌وقت هرگز نمی‌گویم اما مگر چقدر می‌توان به صفر نزدیک بود؟ خصوصاً در این دوره‌ی سخت، احتمال آن بسیار کم است. به دست گرفتن توسعه‌ی فصل چهارم برای به پایان رساندن آن تجربه‌ی چالش‌برانگیزی بود خصوصاً از آنجا که ما یک شرکت توسعه‌دهنده نیستیم.

چندی پیش اسکای‌باند گیمز از طرفداران درباره‌ی علاقه‌شان به توسعه‌ی عناوین بیشتر از The Walking Dead پرسیده بود و همچنین جویا شده بود که طرفداران مایل هستند که چه نوع تجربه‌ای از این سری شاهد باشند. این بدین معنی است که حداقل ادامه دادن این سری یا ساخت فصل پنجم را در نظر دارند و مورد بررسی قرار می‌دهند اما در حال حاضر و در شرایط کنونی، هیچ برنامه‌ی قطعی و مشخصی در این زمینه وجود ندارد. باید منتظر ماند و دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و اسکای‌باند سری The Walking Dead را که قطعاً پتانسیل بالایی دارد، به چه مسیری خواهد برد.

نظر شما راجع به ساخت فصل پنجم بازی The Walking Dead چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن