نرم‌افزار

قابلیت Linked Devices احتمالا به‌زودی در واتساپ قابل استفاده خواهد شد

امتیاز دهی

اخبار جدید حاکی از آنند که واتساپ تصمیم دارد به‌زودی قابلیت Linked Devices را به پلتفرم خود اضافه کند. توسط این ویژگی اتصال به یک حساب کاربری از طریق چند دستگاه امکان‌پذیر خواهد شد. با این روش شما می‌توانید همزمان از واتساپ روی کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی موبایل خود استفاده کنید بدون اینکه هیچ اروری دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر درباره قابلیت Linked Device

چندماهی می‌شود که واتساپ درحال توسعه قابلیت پشتیبانی از اتصال چند دستگاه یا همان Linked Devices به یک حساب کاربری‌ست. WABetainfo وب‌سایتی‌ست که اخبار مربوط به موضوع را منتشرکرده و گفته است توسط قابلیت مذکور کاربران می‌توانند از طریق حداکثر 4 دستگاه به حساب کاربری واتساپ خود دسترسی داشته باشند. بعد از فعال‌سازی این قابلیت، دیگر مجبور نیستید که جساب کاربری خود را در دستگاه اصلی به اینترنت متصل کنید تا توسط دیگر دستگاه‌ها بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. این موضوع یعنی کاربران از این پس خواهند توانست بدون اپ نصب شده برروی گوشی هوشمند خود و اتصال آن به اینترنت، از طریق کامپیوتر به واتساپ متصل شوند و از امکانات آن استفاده کنند.

قابلیت لینکد دیوایس
قابلیت لینکد دیوایس

پشتیبانی بیشتر با قابلیت Linked Devices

WABetainfo در ادامه گزارش خود می‌نویسد: با اینکه مهم‌ترین ویژگی‌های مرتبط با پشتیبانی چند دستگاهی حساب کاربری واتساپ آماده‌ انتشار است؛ اما آزمایش‌های نهایی هنوز درجریان است.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

طبق اعلام این وب‌سایت، هواوی ابتدا قصد دارد تا این قابلیت برای کاربران نسخه‌ بتا فعال کند سپس به آزمایش گسترده آن بپردازد. کاربران نسخه بتا برای دسترسی به این قابلیت ابتدا باید ثبت‌نام کرده و پس از تکمیل ثبت‌نام تمام ورودی‌ها قبلی به حساب کاربری خود را ببندند و برای هر دستگاه دوباره فرایند Log in را انجام دهند. بدنیست بدانید که هنوز مشخص نیست که این بروزرسانی کی در دسترس کاربران بتا قرار خواهد گرفت.

جمع‌بندی

در این نوشته درباره قابلیت Linked Devices در واتساپ با شما صحبت کردیم. به نظر شما این قابلیت مفید است؟

منبع
mspoweruser
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن