لباس‌های شما آماده می‌باشد

روزگاری نه چندان دور شستن لباس‌ها چند مرحله نفس‌گیر داشت. اول باید لباس‌ها را داخل ماشین می‌ریختیم تا شسته شوند. بعد از بیرون آوردن از ماشین تازه نوبت آبکشی می‌رسید. همه ما خاطره‌ای از مادرهای‌مان داریم که لباس‌ها را از ماشین‌های لباسشویی بیرون می‌آوردند و تازه داخل لگنی می‌ریختند تا آب بکشند و بعد روی رخت پهن کنند. بسته به میزان گرمای هوا و شدت نور خورشید تقریبا یک روز طول می‌کشید تا لباس خشک شود. بعد از این همه مدت باید آنها‌ را جمع و کار اتو کردن را شروع می‌کردیم. نتیجه اینکه وقتی لباسی سر صبحانه کثیف می‌شد دیگر حتی برای جلسه شب هم نمی‌شد روی پوشیدن آن حساب باز کرد.

هرچند در بچگی تصور اینکه روزی باید این کار طاقت ‌فرسا را خودمان انجام دهیم تبدیل به یک کابوس شده بود اما به لطف پیشرفت فناوری و عرضه نسل‌های جدید ماشین‌ لباسشویی، مرحله آبکشی حذف شد. اما باز هم پهن کردن لباس روی رخت و اتوی آن جزو مراحل ثابت کار شستشو باقی ماند.

راستش اتو کردن را می‌شود تحمل کرد اما در آپارتمان‌های کوچک امروزی پیدا کردن جایی برای آویز رخت خودش یک مشکل جدی است. ماشین‌های لباسشویی معمول بازار که به عنوان خشک‌کن عرضه می‌شوند هم معمولا لباس را با کمی نم تحویل می‌دهند.

اما حالا سامسونگ مدل جدیدی از نسل ماشین‌های لباسشویی محبوب ادواش خود را معرفی کرده که می‌تواند این دو مرحله را هم حذف کند. مدل Q1479 که به مدل کمبو هم شناخته می‌شود در کنار همه قابلیت‌های فوق‌العاده نسل ادواش، یک توانایی ویژه دارد: خشک‌کن ۱۰۰ درصد. این مدل که ظرفیت شستشوی آن ۹ کیلوگرم است می‌تواند تا ۶ کیلوگرم لباس را کاملا خشک کرده و تحویل شما دهد. یعنی دیگر نیازی به پهن کردن آنها روی بند رخت ندارید.

می‌شود لباس‌ها با کمترین چروک و تاخوردگی از ماشین بیرون بیایند. یعنی اگر برای جلسه‌ای فوری نیاز به پوشیدن لباسی دارید، مدل Q1479 پس از شستشوی کامل نه تنها آن را کاملا خشک که با کمترین نیاز به اتو به شما تحویل می‌دهد.

در ضمن این مدل قابلیت Airwash را دارد که تنهابا استفاده از  هوا (بله تنها هوا!) امکان زدودن بوهای زاید و انواع باکتری ها را فراهم می‌کند.

ماشین‌های لباسشویی ادواش سامسونگ و قابلیت‌های نوآورانه آن حالا دیگر برای همه شناخته شده‌اند. همان لباسشویی‌هایی که خیال ما را بابت جا ماندن تکه‌های لباس راحت کرد. نسل ادواش سامسونگ یک در دوم روی در اصلی لباسشویی‌دارد که به ما امکان می‌دهد هر زمان که ترجیح بدهیم بتوانیم تکه لباسی را به چرخه شستشو اضافه کنیم.

این یعنی من که چندان حواس جمعی ندارم اگر باز هم بعد از روشن شدن ماشین لنگه جوراب یا کلاه و شالی را گوشه و کنار خانه پیدا کنم، می‌توانم خیلی راحت چرخه کار ماشین را متوقف کرده و آن تکه را از طریق در دوم وارد لباسشویی کنیم.

این در دوم حتی برای مادر من با آن دقت و وسواس زیاد هم خیلی کاربرد دارد. او معمولا از همین در دوم، نرم‌کننده به لباس‌ها اضافه می‌کند یا لباس‌های ظریف و پارچه‌های حساسی را که خیلی دوست دارد با دست می‌شوید و فقط برای آبکشی از این در داخل ماشین می‌اندازد.

البته سامسونگ مثل همیشه موارد ایمنی را هم بطور کامل در طراحی این در دوم رعایت کرده است. مثلا زمانی که دمای آب داخل ماشین به بالای ۵۰ درجه برسد در دوم بصورت خودکار قفل می‌شود. قفل کودک روی این در هم باعث می‌شود دیگر نگران باز کردن آن توسط فرزند خردسال‌مان نباشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا