zimanews.ir

«مادرشو» همراه خانواده‌‌‌های ایرانی

«مادرشو» محصولی از شرکت راهکارهای سلامتی پدیدار است که با ارائه‌ی آگاهی، ابزارها و حمایت، همچون همراهی مطمئن برای روزهای بارداری در کنار زنان خواهد بود. «مادرشو» برای هر مادری متفاوت است و هر خانم متناسب با وضعیت بارداری و سلامت فردی، اطلاعات مخصوص به خود را دریافت می‌کند.

این محصول را می‌توان نتیجه‌ی تلاش و همکاری متخصصان زنان شامل پزشکان و ماماها، تولیدکنندگان محتوا و متخصصان نرم‌افزار دانست که تمام توان خود را برای همراه کردن زنان در مسیر تندرستی به کار می‌گیرند.

نحوه‌ی عملکرد «مادرشو»

«مادرشو»‌ این امکان را ایجاد کرده است که با ورود اطلاعات خانمی در سن باروری یا یک خانم باردار و با توجه به اطلاعاتی که مخاطب از خود وارد می‌کند، مقاله‌ها، نکات، ابزارها و دیگر محتواها برای مخاطب شخصی‌سازی شود و هم روی وب‌سایت و هم در اپلیکیشن موبایل در دسترس او قرار گیرد. همچنین درصورتی‌که مخاطب نتواند به تناوب وضعیت خود را پیگیری کند، به صورت هفتگی ایمیلی برای او ارسال می‌شود که حاوی نکات مربوط به سلامت مخاطب در آن هفته‌ی خاص است. این بدان معناست که اطلاعات متناسب‌سازی‌شده در هر لحظه، در وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و ایمیل فرد وجود دارد.

به عنوان مثال، زمانی که یک خانم در هفته‌ی ۱۸ بارداری، اطلاعات خود را در «مادرشو»‌ وارد می‌کند، علاوه ‌بر توضیحی در مورد این هفته از بارداری، نکات مختص این هفته نیز برای او نمایان می‌شود. همچنین با استفاده از ابزارهای تعیین وزن، با استفاده از شاخص توده‌ی بدنی فرد در قالب یک نمودار، میزان وزن‌گیری او تا پایان بارداری برایش مشخص می‌شود. همچنین اطلاعاتی در مورد معاینات پزشکی، سونوگرافی و آزمایش‌ها در این سن از بارداری برای مادر باردار اختصاصی می‌شود. اضافه بر این،‌ «مادرشو» تمامی علائم خطر، نکات خودمراقبتی و احتیاط‌های مختص این هفته را در پرونده‌ی الکترونیک مخاطب ارائه می‌کند. تمام این امکانات نیز نه تنها روی وب‌سایت، بلکه در اپلیکیشن موبایل در دسترس است و به صورت هفتگی نیز برای مخاطب ارسال می‌شود.

اهداف «مادرشو»

بارداری از‌ مسائلی است که توجه زنان را به حفظ سلامت آنها جلب می‌کند و افراد را به تلاش برای سالم بودن و تندرستی وامی‌دارد. همچنین زنان، در رابطه با بارداری سوال‌ها و مشکلات حل‌نشده‌ی بسیاری دارند که بسیاری از آنها نتیجه‌ی شنیدن تجربیات دیگران یا برخواسته از فرهنگ و اعتقادات آنهاست. این موضوع زمانی نگران‌کننده می‌شود که زنان بدون اطلاع از خطرات احتمالی برای سلامت بارداری، فقط برای داشتن فرزندی فربه و قوی، زیبا یا باهوش دست به اعمالی می‌زنند که علاوه بر سلامت خود، سلامت جنین را نیز تهدید می‌کند. آمارها نشان داده است زنانی که به اینترنت دسترسی دارند، بسیاری از این سوال‌ها و مشکلات را در گوگل جست‌وجو می‌کنند یا در گروه‌هایی با دیگر زنان در میان می‌گذارند. «مادرشو» با این هدف که منبعی علمی، صحیح و دقیق برای زنان در سن باروری و زنان باردار باشد، فعالیت خود را آغاز کرد و به عنوان یک حمایت‌کننده، امیدوار است که نه تنها در کنار زنان، بلکه در کنار یک خانواده‌ی ایرانی بتواند در تامین سلامت جامعه نقش مهمی را ایفا کند.

امکانات «مادرشو»

«مادرشو» با همراهی تیم تولید محتوای خود، محتواهایی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد که همگی با شرایط فرهنگی، عرفی و دستورالعمل‌های سلامت کشور ایران هماهنگ است. صحت محتوای «مادرشو» در کنار اطلاعات اختصاصی‌شده، از ویژگی‌های بارز این محصول است. محتواها در یک فرایند کامل توسط متخصصان مرتبط بررسی می‌شود و در این بررسی‌ها ابتدا به صحت و دقت و سپس به اصطلاحات رایج، روش‌های معمول و امکانات داخل کشور پرداخته می‌شود.

همچنین برای سهولت و راحتی استفاده از محتواها و امکانات این محصول،‌ ویدیوهایی تهیه شده است که زنان می‌توانند به وسیله‌ی آنها، راهنمایی‌های لازم را از پزشک، ماما، روانشناس و سایر متخصصان در حوزه‌ی مسائل پزشکی و مسائل مربوط به زندگی شخصی دریافت کنند.

در بُعدی دیگر، تیم متخصصان نرم‌افزار و برنامه‌نویسان «مادرشو» با طراحی دقیق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل، این امکان را فراهم کرده‌اند که محتواها و ابزارها با توجه به وضعیت سلامت هر زن برای او اختصاصی شود. این بدان معناست که در وب‌سایت یا اپلیکیشن «مادرشو»، برای هر زن یک پرونده‌ی الکترونیک تشکیل می‌شود و با توجه به این پرونده، «مادرشو» به صورت هفتگی، اطلاعات، نکات و توصیه‌های مخصوص آن هفته را برای مخاطبان ارسال می‌کند. همچنین در تمامی ابعاد وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل، تلاش بر این بوده است که طراحی‌ها، ابزارها و حتی تصاویر، مناسب با استفاده‌ی خانم‌های ایرانی باشد تا آنها بتوانند به راحتی از تمامی امکانات در نظر گرفته‌شده استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا