اخبار

مالباختگان شرکت یونیک فاینانس شکایت خود را ثبت کنند

مالباختگان شرکت یونیک فاینانس می توانند با ثبت شکایت خود در سامانه ثنا ، شکایت خود را برعلیه این شرکت مطرح کنند.

به گزارش سیار نیوز، با توجه به اینکه قاضی صلواتی مسوولیت رسیدگی به پرونده شرکت یونیک فاینانس را پذیرفته و جلسه اول رسیدگی به پرونده سرشاخه اصلی این شرکت برگزار شده است .

تلاش های شاکیان اولیه این پرونده هرمی به نتیجه رسیده و با توجه به سوابق قاضی صلواتی در رسیدگی قاطع به پرونده های اختلاس و کلاهبرداری، درصورت تجمیع شاکیان پرونده شرکت فاینانس یونیک این کار نهایی می شود.

از اینرو برخی از مالباختگان که شکایت آن ها به نتیجه رسیده از مابقی مالباختگان درخواست دارند تا شکایت خود را در سامانه ثنا ثبت کرده و با وکیل این پرونده هماهنگ نمایند.

این درحالی است که دومین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت یونیک فاینانس فردا پنجم ابان ماه جاری برگزار می شود و قاضی صلواتی تاکید داشته که جهت رسیدگی به این پرونده تعداد شاکیان این پرونده افزایش یابد.

درهمین راستا، هریک از افرادی که مالباخته پرونده شرکت هرمی یونیک فاینانس هستند می توانند تا پایان امشب چهارم آبان ماه با مراجعه به سامانه ثنا به صورت الکترونیکی شکایت خود را ثبت کنند.

مدارک لازم جهت پیوستن به پرونده کلاهبرداری شرکت یونیک فاینانس

✅ دقت کنید ، اولین کاری که باید انجام بدید
برای اینکه متوجه بشوید که وکیل وکالت شما رو به عهده گرفته و شکایت شما ثبت شده و از طریق پیامک قوه قضاییه به شما هم اطلاع داده شود 👇👇👇
۱_ ثبت نام در: سامانه ثبت نام الکترونیک قضایی ( سامانه ثنا )
هر شخص باید به یکی از نزدیک ترین دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده برای ثبت نام در سامانه ثنا
البته به صورت غیر حضوری و اینترنتی هم میتونید ثبت نام کنید .
۲_دوستان عزیز اصلا احتیاج به مراجعه حضوری نزد وکیل نیست
در واقع شما هر جای ایران که باشید ، با ارائه مدارکی که عنوان شده به عنوان موکل آقای دکتر محسوب میشوید و نام شما و فردی که ازش شکایت می کنید در پرونده ثبت میشود.
۳_ نام و نام خانوادگی ،کد ملی و تاریخ تولد شخص شاکی
۴_ ارسال عکس فیش واریزی به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان برای هر شخص شاکی ،با هر مقدار سرمایه گذاری که انجام دادید فرقی ندارد مبلغ ثابت است(لطفا کنار عکس فیش واریزی نام و نام خانوادگی و کد ملی تون رو هم بنویسید)

۵_ مدارک پرداخت پول به حساب هریک از سر گروه ها یا لیدرها
یا مشخصاتی از قبیل نام و نام خانوادگی ،کد ملی ،شماره حساب ،ادرس ،عکس و یا هر اطلاعاتی که در روند پرونده کمک می کند ، در صورت وجود

درادامه این گزارش آمده است که با توجه به قانون ۱۷۵ آیین دادرسی کیفری مصوب ۱۳۹۲، قوه قضاییه وظیفه دارد تا اوراق را با استفاده از سامانه های الکترونیکی یا مخابراتی به ثبت برساند و به همین جهت همه مراجعان باید برای دریافت اوراق قضایی و پیگیری به سامانه الکترونیکی ثنا مراجعه کنند.

پس تمامی امور اوراق قضایی فی الواقع از طریق سامانه ثنا انجام می شود که باعث سهولت و تسریع در کارهای طرفین دعوا، نماینده قانونی آن ها، دفاتر خدماتی قضایی، کارشناسان، ظابطان قضایی و سایر اشخاص مرتبط شده است. تمامی ابلاغیه ها به حساب کاربری شخص ارسال شده و از طریق پیامک به فرد ارسال می گردد.

امروزه تمامی امور مربوط به ابلاغ اوراق قضایی از طریق سامانه ثنا انجام می گردد و در درب منازل دیگر هیچگونه ابلاغیه ای به صورت فیزیکی فرستاده نمی شود. پس اهمیت استفاده از سامانه ثنا بسیار است و برای ثبت نام در این سامانه می توانیم این کار را در منزل هم انجام دهیم.
سامانه ثنا به این ادرس در دسترس متقاضیان است :
http://sana.adliran.ir/Sana

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن