مجوز سرشماره های پیامک های انبوه به زودی صادر می شود

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در نشستی با مدیران سرشماره های پیامکهای انبوه، پیرامون صدور مجوز سرشماره های پیامکی و همچنین انتخابات اسفندماه به گفت و گو پرداختند.

 به گزارش روابط عمومی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، دکتر موسویان در این نشست اظهار داشت: متن های ارسالی از سوی سرشماره ها باید بگونه ای پایش گردد که نه تنها مشکلات اخلاقی و امنیتی ایجاد را نکند بلکه کمتر موجب آزردگی کاربران تلفن همراه شود.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ضمن بیان نکاتی پیرامون اهمیت انتخابات این دوره گفت: از هرگونه تبلیغ کاندیدا خارج از زمان اعلام شده از سوی وزارت کشور پرهیز شود.

وی افزود: با توجه به رشد شتابان فناوری در عرصه های مختلف بویژه تلفن همراه، باید با نظر و پیشنهاد شرکتهای سرشماره به بهترین شکل با تغییرات ایجاد شده و همچنین روندهای آینده تعامل داشته و نسبت به مدیریت آنها اقدام نماییم.

در این نشست که مدیران تمامی سرشماره ها حضور داشتند آقای جلیلوند مدیر عامل شرکت آتیه داده پرداز را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده و مقرر شد زمینه تشکیل اتحادیه سرشماره های انبوه نیز بزودی فراهم شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا