معرفی برگزیدگان دومین رویداد هم آفرینی همراه اول

اختتامیه دومین رویداد هم آفرینی همراه اول با مشارکت پژوهشکده نوین شهر معنوی ثامن، امروز چهارشنبه ۶ بهمن ماه در مشهد برگزار شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین رویداد از مجموعه رویدادهای کارآفرینی همراه اول، صبح روز چهارشنبه با حضور دکتر نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول، دکتر رجبی مشهدی رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد، مهندس آصفی مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول، صاحبان ایده شرکت کننده در دومین رویداد هم آفرینی، تعدادی از مدیران همراه اول، مخابرات خراسان رضوی و سازمان فناوری اطلاعات ایران در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار شد.

در این مراسم دکتر حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول با اشاره به نقش همراه اول در حمایت از کارآفرینی، گفت: هم اکنون همراه اول با همکاری شرکت «حرکت اول» به عنوان سرمایه گذار و شرکت های «هاب» در نقش شتاب دهنده در دانشگاه های مختلف، به ایده پردازان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند ارزش آفرینی کرده و ایده های خود را اجرایی کنند.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول در ادامه تاکید کرد: همراه اول دیگر تنها یک اپراتور نیست؛ بلکه وارد یک اکوسیستم نوآوری شده است؛ به طوری که علاوه بر همکاری با دانشگاه های صنعتی شریف و شهید بهشتی، در زمینه مراکز رشد و نوآوری، با سایر دانشگاه های کشور نیز همکاری خواهد داشت.

در این رویداد ۱۷۶ طرح از  تیم های شرکت کننده، در موضوعات «خدمات مبتنی بر موبایل در حوزه گردشگری» و «تجارت الکترونیک و بازی های رایانه ای»، دریافت شده بود که ۳۷ طرح به مرحله داوری رسید. سرانجام، ۳ طرح برتر برگزیده شد.

گفتنی است در دومین رویداد هم آفرینی همراه اول تیم های «مانا»، «کارت اعتباری ایرانیان» و «اپ و مپ» به ترتیب اول، دوم و سوم شدند. همچنین جوایز تیم های برگزیده شامل ۱۰ میلیون تومان برای تیم اول، ۵ میلیون تومان برای تیم دوم و ۳ میلیون تومان برای تیم سوم بود که به برگزیدگان اهدا شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا